0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Pendik Kurtköy Mahallesi'nde 3+2 Çatı Piyesli Daire

Bankadan 3 + 2 157m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15362
Oda Sayısı:
3 + 2
Metre Kare:
157m2
Ada:
9256
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
13
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
21/08/2008
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
14

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kurtköy Mahallesi, Meşveret Sokak, No: 11/14 Pendik / İSTANBUL

Uzman Görüşü

Merkezi bir konumda olması, ana caddeye yürüme mesafesinde konumlu olması, kapalı otoparklı ve asansörlü binada olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz ( 14 no'lu bağımsız bölüm), ana gayrimenkulün 3.normal ve çatı katında bina girişine göre sol ön tarafta güney-batı cepheli olarak planlanmıştır. Konu mülk, mimari projesine göre; brüt 91 m² alanlı normal katında 2 oda, salon, mutfak, antre, banyo-WC, WC ve balkon, 57 m² + 9 m² teras alanlı çatı piyesinde ise salon, oda, hol, banyo-WC ve teras hacimlerinden oluşacak şekilde brüt 148 m² + 9 m² teras alanlı olarak projelendirilmiştir. 

Gayrimenkulün yer aldığı ana gayrimenkul; 709,14 m² yüzölçümlü 9256 ada 6 parsel üzerinde, betonarme karkas tarzda inşa edilmiş işyeri + konut binasıdır. Ana yapı; bodrum + zemin + 3 normal kat + çatı piyesi olmak üzere 5 katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında kapalı otopark, su deposu ve sığınak, zemin katta güney cepheden sağlanan bina girişi ve 3 adet dükkan, normal katların her birinde 4'er adet daire, çatı katında ise 3.normal kattaki dairelere ait çatı piyesi eklentileri projelendirilmiştir. Binada toplam 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi dekoratif söve, giriş kapısı demir kapı olup ekspertiz işleminin dışarıdan yapılmış olması nedeniyle bina içi ortak alandaki mimari ve dekorasyon özellikler hakkında bilgi edinilememiştir.

Ulaşım: Taşınmaz: İstanbul İli, Pendik İlçesi, Kurtköy Mahallesi, Meşveret Sokak, No: 11/14 posta adresinde konumlu mülktür. Ulaşım için; TEM Otoyolu'ndan Pendik-Kurtköy tabelalarının yönlendirdiği bağlantı yoluna doğru devam edildikten sonra Kurtköy tabelaları takip edilerek Ankara Caddesi'ne dönülür, 3 km ileriden sola Kanarya Caddesi'ne, ardından 130 m ileriden sağa Gümüştepe Sokağa, son olarak 100 m ileriden sağa Meşveret Sokağa dönülür. Taşınmaz yaklaşık 90 m ileride sağda konumlanmaktadır. Taşınmazın konumlandığı Kurtköy Mahallesi Pendik İlçesi'nin merkezinde, Şeyhli, Sanayi, Yenişehir ve Çamlık Mahalleleri arasında konumlanmaktadır. Bölgede 0-30 yaş aralığında ayrık nizamda inşa edilmiş 4-8 katlı konut yapılaşması yoğunlukta olup öte yandan toplu konut sitesi strüktüründe karma nizamda inşa edilmiş konut alanları da mevcuttur. Yapılaşma oranı %100'e yakın seviyededir. Taşınmazın çevresi konut fonksiyonlu olarak gelişmiştir. Gelişimini devam ettirmekte olan bölgede altyapı hizmetleri tam kapasiteye yakın düzeyde sağlanabilmektedir. Özellikle Sabiha Gökçen Havalimanı ve Tuzla Organize Sanayi Bölgesi'ne yakın mesafede konumlu olması nedeniyle tercih edilebilirliği yüksek bir bölgedir.

Not: 21/08/2008 yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı Çatı Piyesli Meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.