COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Maltepe Girne Mahallesi'nde 3+2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 2 120m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17441
Oda Sayısı 3 + 2
Metre Kare 120m2
Ada 16704
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Girne Mahallesi Akbaba Sokak Ayazoğlu Apartmanı No:911 K:3 D:12 Maltepe/İstanbul

Açıklama

Özellik: 3. normal kat 12 bağımsız bölüm numaralı, ‘Çatı Piyesleri Olan Mesken’ vasıflı taşınmaz, zemin kat bina girişine göre sağ cephede konumlanmaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre toplam brüt 120 m2+14 m2 teras (3. normal kat: 80 m2, Çatı katı: 40 m2+14 m2 teras) kullanım alanlı olup 3. normal kat salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc, antre ve balkon bölümlü; çatı katı ise salon, oda, banyo, hol ve teras bölümlüdür. Isınma sistemi kombidir. 

Taşınmazın yer aldığı ana taşınmaz 490.03 m2 alanlı 16704 ada (Eski 7117 ada) 12 parsel üzerine 2 bodrum+zemin+3 normal kat+çatı katlı olarak betonarme karkas yapı üzerinde ve ayrık yapı nizamında inşa edilmiştir. Projesine göre bodrum katta sığınak, su deposu, otopark; zemin katta bina girişi, 2 daire, 1. ve 2. normal katlarda 2’şer daire; 3. normal kattaki daireler çatı katı ile bağlantılı dubleks daire nitelikli olmak üzere binada toplam 13 bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın dış cephesi akriklik dış cephe boyalıdır. Bina girişi zemin katta Akbaba Sokak tarafından camlı demir doğrama kapı ile sağlanmaktadır. Binada projesine göre 1 asansör bulunmaktadır. Parsel çevresi duvar ve demir korkuluk ile çevrilidir.

Ulaşım: Taşınmaz; İstanbul ili, Maltepe ilçesi, Girne Mahallesi, Akbaba Sokak üzerinde 9-11 kapı numaralı Ayazoğlu Apartmanı’nda yer almaktadır. Yakın çevresinde konut amaçlı apartmanlar ve siteler yoğunluktadır. Az eğimli bir topografik yapıya sahip parsel üzerine inşa edilen taşınmaza ulaşım kolaydır. Ulaşım için; D100 Karayolu üzerinde Maltepe-Pendik istikametinde ilerlerken Girne-Altayçeşme tabelaları takip edilerek sol kolda Başöğretmen Caddesi’ne sapılır. Bu cadde üzerinde yaklaşık 900 m ilerde sol kolda Akbaba Sokak’a dönülür. Taşınmaz bu sokak üzerinde yaklaşık 150 m ilerde sol kolda Ayazoğlu Apartmanı’nda yer almaktadır. Yakın çevresinde Yenidoğan Cami ve Müzahir Sille Spor Kompleksi bulunmaktadır. Bölgenin her türlü teknik altyapısı tamamlanmış ve kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.