COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Kartal Yakacık Yeni Mahallesinde 90 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 90m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12515
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 11967
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 10
Bağımsız Bölüm B blok 21

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YAKACIK YENİ Mah. KAYALAR Sok. GOLD LİFE Sit. B Apt. No: 2 B / 21 KARTAL / İSTANBUL

Açıklama

Yeni yapılaşmanın ağırlıkta olduğu, yatırıma uygun gelişim bölgesinde, çocuk oyun parkı, kamelya ve kapalı otoparklı sitede, Yeni deprem yönetmelikli, 3 oda salon 90.00 m2, ARA KAT DAİRE
Özellikler: Gayrimenkul Gold Life Sitesi B blok 21 nolu bağımsız bölüm olup, projesinde brüt 90 m² 
olup; antre, koridor, salon, 2 oda, banyo, wc, mutfak ve 2 balkon şeklinde planlanmıştır. Ancak balkon olarak gözüken alanın biri yerinde oda olarak yapılmış ve daireler 3+1 şeklinde kullanılmaktadır. Taşınmazın içi görülmemiştir.
Betonarme tarzda yapılmış olan bina; bodrum, zemin ve 11 normal kattan oluşmaktadır. 3., 2.ve 1.bodrum katta binaya 
ait depo, sığınak, su deposu, jeneratör odası ve çöp odası; diğer katlarda her katta ikişer daire olmak üzere toplam 24 daire bulunmaktadır. Apartman kapısı camlı ahşap kaplama demir kapıdır. Bina girişi projesine uygun zemin kattan verilmiştir. Binanın dış yüzeyi sıva üzerine boyadır. Site; A ve B olmak üzere iki bloktan oluşmaktadır. Ortak kullanımda; çocuk oyun parkı, kamelya ve kapalı otopark mevcuttur.
Ulaşım: 
D­100 Karayolu'nda Kartal köprüsünden Yakacık-Soğanlık-­Edirne-­Ankara sapağından ayrılıp, bağlantı yolu üzerinde Yakacık-­Uğur Mumcu sapağından girilip, yolun sonunda göbekten sağa Samandıra Caddesi'ne ve ilk sağa Balcıdede Sokağına ve ilk sola Kayalar Sokağa dönülünce, sol kolda kalmaktadır. Bölge; altyapısı tamamlamış, merkezi, ulaşımı kolay, gelişmekte olan, yeni yapılaşmanın ağırlıkta olduğu bir yerdir.