1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Kartal Yakacık Yeni Mahallesinde 3+1 104m2 Daire

Bankadan 3 + 1 104m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13595
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 104m2
Ada 11643
Parsel 176
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 02/03/2006
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Kartal İlçesi, Yakacık Yeni Mahallesi, Selma Akay Sokak, No: 10, K: 1, D: 2

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz 94/563 arsa paylı 1. kat 2 numaralı bağımsız bölüm kat irtifakına esas mimari projesine göre kattaki tek dairedir. Projesine göre 3 oda, salon, banyo, wc, hol, antre, mutfak, 1 balkon hacimli olup toplam yaklaşık brüt 104 m2 alanlıdır. Ana taşınmaz 563.60 m² alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 1 bodrum, zemin, 5 normal kat olarak inşa edilmiştir. Kartal Tapu Müdürlüğünde yer alan 22.08.2006 tarih 2006/5861 nolu onaylı mimari projesi incelenmiş, vaziyet planından binanın parsele oturumu, kat planlarından bb konum ve alan tespiti yapılmıştır. Projesine göre bodrum katta; su deposu, sığınak, zemin katta; 1 adet daire ve bina ana girişi, normal katların her birinde 1'er adet daire olmak üzere binada toplam 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan ve güney cepheden sağlanmaktadır. Bina dış kapısı çelikten mamul, hol ve merdivenler mermer kaplama duvarlar saten boyalıdır. Dış cephesi kısmen akrilik boyalı kısmen kompozit kaplamadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: İstanbul İli, Kartal İlçesi, Yakacık Yeni Mahallesi, Selma Akay Sokak, No: 10, K: 1, D: 2 posta adresli yerde bulunur. Tarif olarak, Samandıra Caddesi’nden Yakacık-Uğur Mumcu istikametinde ilerlenir. Yakacık Merkez geçildikten sonra soldan 5. Sokağa (Aslan Sokak) dönülür. Aslan Sokak üzerinde sol kolda kalan 4. Sokak konumundaki Selma Akay Sokak'a sapılır. Selma Akay Sokak üzerinde sol tarafta bulunan 10 kapı numaralı binanın 1. Kat 2 bağımsız bölüm nolu meskenidir. Taşınmazın bulunduğu bölge genellikle konut maksatlı gelişmiştir. Yakın çevresinde Yakacık Yeni mahalle aile sağlığı merkezi, Öğretmen Selma Akay İlk Öğretim Okulu bulunmaktadır. Konum olarak Kartal Kavşağı'na 5,2 km, Kartal merkeze ise yaklaşık 7,9 km mesafededir. Bölgenin altyapısı tamamlanmış olup, belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 02.03.2006 tarihli Yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.