COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Kartal Karlıktepe 2+1 73 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 73m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 12462
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 73m2
Ada 11071
Parsel 84
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 14
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karlıktepe Mahallesi, Kavisli Sokak Diamond Residance No: 7 / 3, Kartal­İSTANBUL

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Yukarı Mahallesi, 1317 Ada, 81 Parsel üzerinde yer alan 2 bodrum, zemin ve 16 normal kattan oluşan yapının zemin katında konumlanmış olan 3 bağımsız bölüm nolu (3 kapı nolu) dairedir. Taşınmaz zemin katta, bina girişine göre arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz 1 cepheli olup, güney konumludur. Taşınmaz 73 m2 brüt kullanım alanlı olup, salon+mutfak, 2 adet oda, 1 adet banyo, antre+hol ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın antre ve hol zemini seramik yer karosu kaplı, duvarları saten boyalıdır. Salon ve odaların zemini laminant parke, duvarları saten boyalıdır. Mutfak zemini seramik yer karosu kaplı, duvarları tezgâh üstü fayans, diğer kısımları saten boyalıdır. Mutfak dolapları lake kaplama, ankastre ürünleri tamdır. Islak hacimlerin zemini seramik, duvarları fayans kaplı, tavanı asma tavandır. Banyoda duşa kabin, lavabo ve klozet mevcuttur. Daire giriş kapısı çelik kapı, iç kapılar panel kapıdır. Pencereler ise PVC doğramadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması bina içi kalorifer tesisatıyla merkezi olarak sağlanmaktadır. 
Taşınmaz 2312 m2 alanlı geometrik olarak yamuk ve topoğrafik olarak eğimli 
bir yapıya sahip olan arsa üzerinde yer alan ayrık yapı nizamında, betonarme yapı tarzında inşa edilmiş bina içerisinde bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina, 2 bodrum kat, zemin kat ve 16 normal kat olmak üzere toplam 19 kattan oluşmaktadır. Binanın 2.bodrum katında kapalı otopark ve makine dairesi hacmi, 1.bodrum katında sığınak, kapıcı dairesi ve teknik hacimler, zemin katında 6 adet, 1.normal kat ile 16. normal katında katta 4 adet daire yer almaktadır. Binada toplam 70 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Yapı tüm cephelerinde sese ve ısıya karşı dayanıklı mantolama üzeri yer yer akrilik esaslı dış cephe boyalı, yer yer kompozit kaplamadır. Bina girişi kuzey cephe ve zemin kat düzeyinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı camlı alüminyum doğrama kapıdır. Binanın iç özellikleri ekspertiz dışarıdan yapılmış olduğundan tespit edilememiştir. 
Ulaşım: Ulaşım için Röper noktası olan Soğanlık caddesinde Kartal İlçe Nüfus Müdürlüğü yönünde ilerlenirken sol kolda bulunan Çukur Bostan sokağa girilir, 
sokak üzerinde yaklaşık 170m ilerlendikten sonra sağ kolda bulunan 7 bina numaralı konu taşınmaza ulaşılır. Konum itibari ile ulaşım problemi bulunmamaktadır.
Not: 16.06.2015 tarih, 4­49 nolu Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Ada parsel 1317/81 iken 11071/84 olarak değişmiştir Taşınmazın bulunduğu bölgede kadastral çalışma bulunmaktadır.