COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Kadıköy Bostancı Mahallesinde 2+1 119 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 119m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12246
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 119m2
Ada 1333
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 15
Bulunduğu Kat 8
Bağımsız Bölüm C Blok 28

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

BOSTANCI Mah. KOCAYOL Cad. Sakızağacı Konutları Sitesi C BLOK Apt. No: 18 / 28 KADIKÖY / İSTANBUL

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Yüzme havuzlu ve 24 saat güvenlikli sitede, Yeni deprem yönetmelikli ve iskanlı binada, Merkezi ve ulaşımı çok kolay mevkide, 2 oda 1 salon 119.00 m2, ARA KAT DUBLEKSİ
Özellikler:
Taşınmaz 8.normal katında (brüt 62 m2) antre, salon, mutfak, wc ve balkon; 9.normal katında (57 m2) antre, 2 oda, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Gayrimenkul projesine uygun olup iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Betonarme tarzda yapılmış olan bina; 2 bodrum, zemin ve 15 normal kattan oluşmaktadır. 2.bodrum katta kapalı 
otopark ve sığınak; 1.bodrum katta kapalı otopark, sığınak, su deposu ve ısıtma merkezi; diğer katlarda muhtelif sayıda daire olmak üzere toplam 47 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Apartman kapısı camlı sürgülü alüminyum kapıdır. Bina girişi yerinde projesine uygun olarak zemin kattan verilmiştir. Binanın dış yüzeyi sıva üzerine boyadır. Site; A, B

ve C bloklardan oluşmaktadır. Sitede açık yüzme havuzu ve 24 saat güvenlik mevcuttur.
Ulaşım: Gayrimenkul;
D­100 Karayolu'nda Bostancı köprüsünden Bostancı­ Sahil Yolu sapağından ayrılıp, ilk ışıklardan sağa Ali Nihat Tarlan Caddesi'ne ve üçüncü sağa Kurukaya Sokağa dönülünce, sokağın bitiminde Kocayol Caddesi ile sağ köşedir. Bölge; altyapısı ve gelişimi tamamlanmış olup, merkezi, ulaşımı kolay,  25-­35 yıllık binaların ve kentsel dönüşüm nedeni ile yenilenen binaların bulunduğu bir yerdir.
Not: 26.03.2018 tarihli
 yapı kullanma izin belgesi mevcuttur.