COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Talatpaşa Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 102m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12412
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 102m2
Ada 2027
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

TALATPAŞA Mah. 1022. Sok. No: 68 / 2 ESENYURT / İSTANBUL

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Fatih Sultan Mehmet Caddesine 120 metre mesafede konumlu, YENİ BİNADA, market ve toplu ulaşıma çok yakın, pencereler pvc doğrama ve önlerinde ferforje demirli, 3 oda salon 102.00 m2 BODRUM KATTA ŞIK VE KULLANIŞLI DUBLEKS
Özellikler:
 2 No.lu bağımsız bölüm, binanın, 2. Ve 1. bodrum katında, bina girişine göre sağ tarafta, kuzeydoğu cephesinde yer almaktadır. Brüt alanı toplam 102 m2 alanlıdır. 2.Bodrum Kat: Brüt 50 m2 alanlıdır. Kiler, Oda, Açık mutfak, banyo ve giriş holü hacimlerinden ibarettir. 1.Bodrum Kat: Brüt 52 m2 alanlıdır. 2 Oda, salon, banyo, mutfak ve giriş holü hacimlerinden ibarettir. İç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın pencerelerin pvc doğrama ve önlerinde ferforje demir olduğu gözlemlenmiştir. 
202 m2 alanlı 2027 ada 5 no.lu parsel üzerinde, 1 adet bitişik nizam konut amaçlı kullanılan yapı mevcuttur. T
aşınmazın bulunduğu bina 2 bodrum, zemin, 4 normal kattan ibaret olup binada 2. Bodrum katta 2 adet dubleks alt katı, 1. bodrum katta 2 adet dubleks daire, zemin katta bina girişi ve 2 daire, normal katlarda 2 `şer daire olmak üzere toplam 12 bağımsız bölüm vardır. Dış cephe kaplaması mantolama üzeri boya olan binanın girişinde, merdiven ve sahanlıklarında yer döşemesi mermer, duvarları saten boyadır. Binada 1 adet asansör mevcuttur. Çatı tipi ahşap oturtma çatı üzeri kiremittir.
Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Esenyurt İlçesi, Talatpaşa Mahallesi, 1022.Sokak, No:68 adresinde kain binanın 2.1. 
BodrumKat, 2 No.lu dubleks dairesidir. Bina mesken mahallinde yer almakta olup konum olarak, Fatih Sultan Mehmet Caddesine 120 m, Esenyurt Merkezine 2,2 km mesafede bulunmaktadır. Yakın çevresinde Talatpaşa İmamı Azam Camii, Ali Fuat Üstün İlköğretim Okulu, Gaziler Parkı gibi konut ve sosyal alanlar yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım kolaydır.
Not: 
30/09/2015 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.