COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Esenyurt Star Tower' da 2+1 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 110m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13240
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 427
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 30
Bulunduğu Kat 21
Bağımsız Bölüm A3 85

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

İstanbul İli, Esenyurt İlçesi, Necip Fazıl Kısakürek mah., Ankakuşu sok., Kıraç Köyü, Star Tower, No:2B, A3 Blok, 21.Kat, Bağımsız Bölüm no:85

Açıklama

Özellik:  A3 Blok 85 no`lu bağımsız bölüm, binanın 21. normal katında, bina girişine göre sol-ön kısımda yer almaktadır. Taşınmaz kuzey ve batı cephelidir. Salon, mutfak, 2 oda, antre, hol, mutfak, banyo ve wc ve balkon hacimlerinden oluşan taşınmazda projesinde ve mevcutta 110 m2 alanlıdır. Taşınmazda salon ve oda zeminleri laminat parke kaplı olup duvarları saten boyalıdır. Mutfak ve antre zeminleri seramik kaplı, duvarları saten boyalıdır. Banyo ile wc hacimlerinin zeminleri ve duvarları seramik kaplıdır. Banyo içerisinde duş teknesi, klozet ve lavabo mevcuttur. Mutfak içerisinde ise granit tezgâhlı modüler mutfak dolapları mevcuttur. Pencere doğramaları PVC, dış kapısı çelik ve iç kapıları Amerikan panel tipidir. Dairenin ısınması doğalgaz yakıtlı kombi kalorifer sistem ile sağlanmaktadır. Taşınmaz mesken amaçlı olarak maliki tarafından kullanılmaktadır. 
20757,16 m2 alanlı, 427 ada, 3 nolu parsel üzerinde kurulu olan ana gayrimenkul blok nizam yapı düzeninde, betonarme karkas yapı tarzında, birbirileriyle benzer teknik ve yapısal özelliklere sahip 5 Konut (A1-A2-A3-B1-B2) ve 1 Çarşı bloğu olarak inşa edilmiştir. A3 blok, mimari projesine göre ve yerinde 3 bodrum, zemin, 30 normal kat olmak üzere 34 katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. A3 Blokta projesinde ve yerinde 3. Bodrum katta otopark, ortak alan, 2. Bodrum katta otopark, ortak alan, 1. Bodrum katta otopark, iş yerleri, ortak alan, zemin kat ve 15 normal katlarda iş yerleri ve home ofisler yer almaktadır. A3 Blok mimari projesine göre 6. Normal kattan başlamaktadır. 29 normal katın her birinde 6 şar adet daire, 30. Normal katta 4 adet daire olmak üzere toplamda 142 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok girişi 1.kattan sağlanmaktadır. Star Towers Sitesi`nde çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Site dahilinde 24 saat güvenlik, çocuk oyun alanları, spor sahaları, açık kapalı yüzme havuzu, sosyal tesis ve açık ve kapalı otopark bulunmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza; Kıraç Esenyurt yolu üzerinde Esenyurt Kıraç istikametinde ilerlerken, Esenyurt Devlet Hastanesini geçtikten sonra Atatürk Caddesi'nden devam edilir, yaklaşık 1,5 km sonra değerleme konusu taşınmazın yer aldığı Star Tower Konutlarına ulaşım sağlanmaktadır. Yakın çevresinde, Eski Kıraç Belediyesi, Kıraç Köyü İlköğretim Okulu bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.
Not: 09/11/2015 tarihli yapı kullanım belgesi bulunmaktadır.