1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Esenyurt İncirtepe Mahallesi'nde 56 m2 2+1 Dükkan

Bankadan 56m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18206
Metre Kare 56m2
Ada 2477
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İncirtepe Mahallesi 261. Sokak No:9 Kat:1. Bodrum Dükkan: 2 PK:34510 Esenyurt/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 2.nolu bağımsız bölüm binaya ana girişi kapısı yönünden bakıldığında binanın 1.bodrum katında ve sağ yan tarafta kalmakta(güney-doğu cepheli/ 261.Sokak cepheli) olup, kullanım alanı mimari projesine göre yaklaşık 56 m2 kullanım alanına sahip olacak şekilde projelendirilmiştir. Dışarıdan yapılan tespitlere göre taşınmazın mimari projesine aykırı olarak dükkan/iş yeri niteliğine dönüştürüldüğü tespit edilmiştir. Ek olarak onaylı statik projesi 1.bodrum katı alanında bulunan perde duvarların kaldırılarak vitrin alanı oluşturulduğu tespit edilmiştir. Söz konusu risklerin teklif verme aşamasında irdelenmesi önerilmektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Taşınmazın tapu vasfı meskendir, işyeri olarak kullanılmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Taşınmaz 1.bodrum kat 2 nolu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 203,83 m2 alanlı arsası üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, bodrum, zemin, 4 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın 1.bodrum katında 1-2 numaralı daireler, 3.normal katında 9-10 numaralı daireler ve 4.normal katında 11-12 numaralı daireler olacak şekilde binada toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi ince sıva üzeri akrilik boyalıdır. Kapalı/açık otopark imkanı bulunmayan binada, ısınma doğalgaz kombi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı Ana Gayrimenkul 261.sokak üzerinde yer almaktadır. Bina girişi güneydoğu cephesinde, zemin kattan ve 261.Sokak üzerinden sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Avcılar-Bahçeşehir istikametinde bölgenin ana arterlerinden olan Doğan Araslı Bulvarı üzerinde yaklaşık 500 metre ilerlenerek sol kol üzerinde yer alan İnönü Caddesine sapılır ve cadde üzerinde yaklaşık 800 metre ilerlenerek sol kol üzerinde yer alan 261.Sokağa sapılır ve sokak üzerinde yaklaşık 200 metre ilerlenerek sağ kol üzerinde yer alan 256.Sokağa geçilir. Taşınmazın yer aldığı 9 kapı numaralı apartman 261.Sokak üzerinde sağ tarafta 256.Sokak kesişiminde yer almaktadır. 

Not: Taşınmaz tapuda Esenyurt Mahallesi'nde kayıtlıdır. Taşınmazın tapu vasfı meskendir, işyeri olarak kullanılmaktadır. Dışarıdan yapılan tespitlere göre taşınmazın mimari projesine aykırı olarak dükkan/iş yeri niteliğine dönüştürüldüğü tespit edilmiştir. Ek olarak onaylı statik projesi 1.bodrum katı alanında bulunan perde duvarların kaldırılarak vitrin alanı oluşturulduğu tespit edilmiştir.Söz konusu risklerin teklif verme aşamasında irdelenmesi önerilmektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.