1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Esenyurt Yeşilkent Mahallesi'nde 262 m2 Depolu Dükkan (922)

Bankadan 262m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15549
Metre Kare 262m2
Ada 2322
Parsel 29
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 21/07/2014
Ruhsat Tarihi 07/08/2012
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeşilkent Mah. 1953 Sokak, No:26 K: Bodrum, Depolu Dükkan No:1 Esenyurt İstanbul

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı Depolu Dükkan, 1. bodrum katta yer almaktadır. Kat irtifakı projesine göre 1. bodrum katında: dükkan ve wc hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 131 m2 alanlı, 2. bodrum katında: depo hacminden oluşmakta olup yaklaşık brüt: 131 m2 alanlıdır. Taşınmazın toplamda 262 m2 alanlıdır. Dükkan girişi bina girişinden bağımsız olup, kuzey cepheden sağlanmakta, kapısı ve pencereleri alüminyum kaplamadır. 1. bodrum katında: zeminleri seramik kaplama olup duvarları kaplama üzeri saten boyalı, tavanları asma tavan kaplıdır. 2. bodrum katında: tüm zeminleri su basmış olması sebebiyle tespiti yapılamamış, duvarları ve tavanı alçı sıva üzeri boya ile kaplıdır. 2. bodrum katında kapsamlı tadilat gerekmekte olup, kullanılamaz hale gelmesi sebebiyle katlar arası geçiş kısmına duvar örülmüştür. Spot aydınlatma sistemi kullanılmaktadır. Mevcut ısınma sistemi bulunmamakta olup elektrikli ısıtma sistemi kullanılmaktadır. Taşınmazın kuzey cepheden yaklaşık 12 metre vitrin cephesi bulunmaktadır.

Taşınmazın konumlu olduğu 2322 Ada 29 Parsel, 216,83 m2 alana sahip olup, üzerinde tek adet blok inşa edilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu bina betonarme yapı tarzında 3B yapı sınıfında 2 bodrum kat + zemin kat + 4 normal kat olmak üzere toplam 7 kata sahip olacak şekilde inşa edilmiştir. Bina dış cephesi akrilik boya ile kaplıdır. Bina dış kapısı çelik doğrama, merdiven ve balkon korkulukları alüminyum doğrama, merdiven sahanlığı zeminleri seramik, duvarları ise saten alçı üzeri iç cephe boyasıdır. Binada 1 adet asansör bulunmakta olup, otoparkı bulunmamaktadır. Binada doğlaz(kombili) ısıtma sistemine sahiptir. Bina, genel itibariyle bakımlı olup herhangi bir tadilat ihtiyacı bulunmamaktadır.

Ulaşım: İstanbul İli, Esenyurt İlçesi, Yeşilkent Mahallesi (Tapuda Esenyurt), 1953. Sokak, Cemil Kesler Apartmanı, 1 Nolu Dükkan No: 26B ve 2 nolu Dükkan No: 26B olarak konumlu olan dükkandır. Taşınmaza ulaşım için Esenyurt İmam Hatip Ortaokulunun doğusunda bulunan 1880. Sokak üzerinde güney yönde ilerlerken 1953. Sokak ile kesişiminden sola dönülür. 1953. Sokak üzerinde doğu yönde 130 metre ilerledikten sonra solda değerleme konusu taşınmazın önüne gelinir. Taşınmazın yakın çevresinde Kuba Cami, Turgut Özal Stadyumu, Ekrem İnci Ortaokul bulunmaktadır. Bölge, İstanbul Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır ve tamamlanmış altyapıya sahiptir. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.

Not: 07/08/2012 tarih ve 2012/13154 no’lu Yapı Ruhsatı ve 21/07/2014 tarih ve 2014/18575 no’lu Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Esenyurt  Mah. kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.