1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Beylikdüzü Dokuz Evler Sitesi'nde 3 Katlı 450 m2 Villa

Sahibinden 5 + 2 450m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17631
Oda Sayısı 5 + 2
Metre Kare 450m2
Ada 1753
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Arsa Yüzölçümü 4598
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hasan Tahsin Cad. Dereağzı Mah. Dokuz Evler Sitesi dışkapı no 139 villa No: 139/h Gürpınar/Beylikdüzü/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, sahile yakın olması, deniz manzarasının olması, havuzlu olması, site içerisinde yer alması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 3 katlı 450 m2 villadır. Taşınmazın giriş katında salon, 1 oda, 1 banyo ve teras bulunmaktadır. Giriş katının alt katının tamamı depo olarak kullanılmaktadır. Orta katta 3 oda, 1 banyo, oturma odası ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. En üst kat 1 oda, 1 jakuzili banyo ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Villa havuza bakmaktadır, 2. katından deniz manzarası görünmektedir.

Ulaşım: Hasan Tahsin Cad. Dereağzı Mah. Dokuz Evler Sitesi dışkapı no 139 villa No: 139/h Gürpınar/Beylikdüzü/İstanbul adresinde konumludur. Toplu taşıma araçlarına yakın konumda olup denize 500m mesafededir. Gürpınar Sahiline 840 m, E-5 yoluna 5,7km mesafededir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.