İncek Loft Projesi'nde 4+1 Daire

 • Şirketten
 • 191 m2
 • 4 + 1

Özellikler

  • Tapu no
   4473
  • Pafta
   -
  • Ada
   111328
  • Parsel
   1
  • Tapu Bilgisi
   Kat Mülkiyetli
  • Isıtma Sistemi
   Merkezi
  • Bina Yaşı
   0
  • Kat Sayısı
   7
  • Bulunduğu Kat
   2
  • Bağımsız Bölüm
   G 9

Ödeme Detayları

  • KDV
   % 18
  • Tapu Harcı
   Paylaşılır

Harita

Açıklama

AÇIK ADRES: Hacılar Mahallesi, 986. Sk 1/1, 06830, G Blok No: 9, Gölbaşı/Ankara

AÇIKLAMA: 

İncek Loft projesi, 108 dönümlük arazi üzerine kurulu ve alanın %25’inde blok oturumu %75’inde peyzaj ve sosyal alanlar bulunmaktadır. İncek Loft, İncek’in yeşil doğal yapısına önem ve özen gösterilerek yapılanmıştır. Projede ki konutların çoğunluğu Mogan Cephesi’ ne bakmaktadır.

Proje baştan başa 600 metre uzunluğundadır.Site içinde canlı güvenlik devriyeleri olup, kapalı devre kamera sistemi ile de sakinlerin güvenliği sağlanacaktır.

İncek Loft ’da , yükseklikleri 24 ila 32 kattan oluşan 6 adet Yüksek Blok, yüksek blokları birleştiren 6 ila 9 kattan oluşan 7 adet Teras Evler ve 4 ila 7 kattan oluşan Ankara Evleri bulunmaktadır.

Projenin 6300 metrekarelik alanına kurulu Street Mall’ de 42 ticari alan bulunmaktadır. Site sakinlerinin günlük ve dönemsel alışveriş ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri alana dışardan giriş de bulunmaktadır. Street Mall alanına dışardan gelen kişiler blok kısımlarına geçememektedir. 

600 metrekarelik Süpermarket , Kapalı Spor Kompleksi ,180 metrekarelik Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Oyun Alanları, Açık Tenis Kortu ve Basketbol Sahası, gökyüzünü yakınınızda hissedip izleyebileceğiniz Gözlem Evi, ve başka hiçbir projede bulunmayan çocuklarınız için Ponny Club sosyal donatı alanlarını oluşturmaktadır. Sitenin arka kısmında 2 km’lik bir yürüyüş yolu bulunmaktadır.

DAİRE ÖZELLİKLERİ:

- Salon ve Odalar;

a) Zeminde lamine parke ve MDF üzeri lake kaplama süpürgelik kullanılacaktır.

b) Duvarlar, alçı sıva üzerine akrilik bağlayıcılı su bazlı boya olacaktır.

c) Tavanlar alçı sıva üzerine akrilik bağlayıcılı su bazlı boya; asma tavan uygulaması olan yerlerde ise alçıpanel üzerine akrilik bağlayıcılı su bazlı boya olacaktır.

d) Giriş holünde, projesinde belirtilen yerlerde lake boyalı vestiyer dolabı yapılacaktır.

- Islak Hacimler;

a) Zeminde Vitra, Kale, Seramiksan veya muadili porselen seramik karo kullanılacaktır.

b) Duvarlarda özel tasarlanmış Vitra, Kale, Seramiksan veya muadili porselen seramik karo kullanılacaktır.

c) Tavanlar suya dayanıklı alçıpanel üzerine akrilik bağlayıcılı su bazlı boya olacaktır.

d) Duş kabinlerinde aluminyum profilli temperli cam seperatör kullanılacaktır.

e) Vitrifiyeler (Tezgah altı lavabo, klozet, rezervuar paneli, rezervuar, duş teknesi) ve armatürler (Lavabo bataryası, duş bataryası, tepe duşu, el duşu, taharet musluğu) Vitra, Kale, Seramiksan, ECA veya muadili olacaktır.

f) Akrilik polimer tezgah kullanılacaktır.

g) Banyo dolapları projede belirtilen RAL renkleriyle boyanmış lake kaplama, ahşap kaplama, ya da akrilik olacaktır.

h) Banyolarda ısıtma tesisatının bir parçası olarak havlupan ve banyo havalandırması için fan yer alacaktır.

i) Islak hacim havalandırması, banyo ve tuvaletlerden merkezi sistem ile toplanan, mini fanlı egzost sistemleri ile sağlanacaktır.

- Mutfak;

a) Zeminde doğal taş ya da Vitra, Kale, Seramiksan veya muadili porselen seramik karo ve MDF üzeri lake kaplama süpürgelik kullanılacaktır.

b) Duvarlar, alçı sıva üzerine akrilik bağlayıcılı su bazlı boya olacaktır.

c) Tavanlar alçıpanel üzerine akrilik bağlayıcılı su bazlı boya olacaktır.

d) Mutfak dolapları gövdesi suntalam, kapak ve çekmece modülleri ise projede belirtilen RAL renkleriyle boyanmış lake kaplama ya da ahşap kaplama olacaktır.

e) Mutfak tezgahı akrilik polimer, eviye akrilik veya paslanmaz çelik olacaktır.

f) Mutfak armatürleri (Eviye bataryası) Vitra, Kale, ECA ya da muadili olacaktır.

g) Beyaz eşyalar Siemens, Bosch Franke ya da muadili olacaktır. Mutfakta ankastre fırın, elektrikli ocak, davlumbaz (Karbon filtreli sirkülatörlü tip) ve ankastre bulaşık makinesi olacaktır.

- Doğal Gaz Altyapısı

Merkezi ısıtma sistemini beslemek üzere kazan dairelerine doğalgaz hattı çekilecektir. Katlara doğalgaz hattı çekilmemektedir.

- Isı Merkezi

Isı üretimi için merkezi sistemde doğal gazlı kazanlar kullanılacak, konut kullanıcılarının taleplerini karşılayacak sayıda ve kapasitede kazanlar yerleştirilecektir.

- TV Tesisatı

Ebeveyn yatak odası ve salonda TV priz tesisatı yapılacaktır. Tüm TV prizleri sat çıkışlı olacaktır.

- Telefon Tesisatı

Ebeveyn yatak odası, salon ve mutfakta telefon prizi tesisatı yapılacaktır. Her telefon prizi kablosu direkt olarak zayıf akım panosuna gelecektir.

- Görüntülü Interkom Sistemi

Her daireye dijital görüntülü (video) interkom iç ünitesi takılacaktır. Bu ünite vasıtası ile blok girişi ile görüntülü konuşma yapılabilecektir. Ayrıca güvenlik noktaları ile daireler arasında sesli iletişim sağlanacaktır.

- Güvenlik Kontrollü Site Girişi

Sitenin bir veya birden fazla noktasında kontrollü giriş noktaları bulunacaktır. Bu noktalarda güvenlik elemanları 24 saat görev yapacaklardır. Site araç girişlerinde OGS kontrollü bariyer teçhiz edilecektir. Bariyerler gerekmesi halinde güvenlik personelince manuel olarak da kumanda edilebilecektir.

- Site Sınırları Kontrolü

Site sınırları izinsiz girişi engellemek ve güvenliği sağlamak amacıyla, baza ortak alanlarına girişler dışında uygun yükseklikteki peyzaj elemanları ve çitlerle korunacaktır.

- Kamera Sistemi

Site çevresi, site girişleri ve site içindeki çocuk oyun alanları uygun noktalardan kameralarla izlenecektir. Sistem merkezi ana güvenlik odasında bulunacaktır.Gizle Hepsini Gör