Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Haymana'da Yerleşim Merkezine Yakın Geniş Kullanımlı Tarla

Bankadan 84540m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23072
Metre Kare:
84540m2
Ada:
107
Parsel:
81
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yeşilköy Mahallesi, Ahmet Hüyüğü Mevkii, 107 ada 81 parsel Haymana/ Ankara. (Koordinat: 39.145400, 32.774300)

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Ankara İli, Haymana İlçesi, Yeşilköy Mahallesi, Ahmet Hüyüğü Mevkii, 107 ada 81 parseldir. Taşınmaz 84.540,20 m2 yüz ölçümüne sahip olup Tarla" vasıflıdır. Ulaşımı özel araçlarla mümkündür. Tarım araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmazın kadastro paftası ve uydu görüntüsünden geometrik şeklinin amorf formda olduğu görülmüştür. Az eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın güney batı cephesinde kadastral yol cephesi vardır. Diğer cepheleri komşu parsellerde yer alan araziler ile sınırlanmıştır. Taşınmazın sınırları çevrili değildir. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Taşınmaz, Haymana ilçesi güney doğusunda yer alan Yeşilköy Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, benzer nitelikli boş araziler ve tarım amaçlı kullanılan araziler bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım tarım araçları ile sağlanabilmekte olup özel araçlar ile ulaşım kısıtlıdır.

Not: Taşınmazın eski ada parsel numarası; 0 ada 443 parsel, yüzölçümü 85300 m²,iken güncel takbis kaydında 107 ada 81 parsel, yüz ölçümü; 84.540,20 m² olarak değiştiği tespit edilmiştir.

Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.