1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Hatay Payas Karabacak İşhanı'nda 141 m2 Ofis

Bankadan 141m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18415
Metre Kare 141m2
Ada 0
Parsel 4003
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 27
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 25.03.1993
Kullanım Durumu Boş
Bağımsız Bölüm 13-14
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karacami Mahallesi, Mevlüt Akkar Caddesi, Karabacak İşhanı No:20 Kat:3 D:13

Açıklama

Özellikler: 13 ve 14 bağımsız bölüm numaralı meskenler; mimari projesine göre 3. katta bulunmakta olup, 13 no.lu mesken bina girişine göre sol ön cephede, 14 no.lu mesken sol arka cephede kalmaktadır. 13 no.lu bağımsız bölüm mimari projesine göre; 2 oda, mutfak, wc, antre ve 1 adet balkon bölümlerinden ibaret olup, yaklaşık 75 m2 brüt alanlıdır. 13 no.lu taşınmazın onaylı mimari projesinden farklı olarak, yerinde yapılan incelemesinde 14 no.lu taşınmaz ile birleştirilmiş olduğu görülmüş, wc bölümünden antre bölümüne yaklaşık 2m2 ufalma sağlanmış, wc bölümünden havalandırma boşluğuna yaklaşık 1.5m2 büyüme sağlanmış, antre bölümünde oda bölümleri doğru genişleme sağlanmış, mutfak bölümünden antre bölümüne genişleme sağlanmıştır. 14 no.lu bağımsız bölüm mimari projesine göre; 2 oda, mutfak, wc, antre ve 1 adet balkon bölümlerinden ibaret olup, yaklaşık 69 m2 brüt alanlıdır. 14 no.lu taşınmazın onaylı mimari projesinden farklı olarak, yerinde yapılan incelemesinde, 13 no.lu taşınmaz ile birleştirilmiş olduğu görülmüş, mutfak bölümünde oda ve antre bölümüne doğru büyüme sağlanmış, oda bölümlerinden antre bölümüne ufalma sağlanmış, balkon bölümünde oda bölümüne doğru ufalma sağlanmış olup, yapılan değişiklikler rapor ekinde kat planı üzerinde gösterilmiştir. tır.lerde plastik boya ile boyalıdır. Tavanlar; tüm mahallerde tavan boyalıdır. Taşınmazların iç mahal kapıları ve dış kapısı ahşap kapı, pencereleri PVC doğramadır. Taşınmazlar hali hazırda boş olup, daha önce ofis olarak kullanıldıkları görülmüştür. Taşınmazların bakım ihtiyacı mevcuttur. Bağımsız bölümler mesken nitelikli olup ofis olarak kullanılmaktadır, 2 ayrı tapu ile satılmaktadır. 

4003 parsel sayılı, 521 m2 alanlı, Arsa vasıflı ana taşınmazın, kat irtifakına esas, Payas Belediyesi’nde mevcut onaylı, tadilatlı mimari projesine göre, bodrum kat +zemin kat+ asma kat+ 3 normal kattan ibaret, 3/A yapı gurubunda, bitişik nizamda, betonarme yapı tarzında inşa edilmiş bina bulunmaktadır. Binanın mimari projesine göre, bodrum katta; sığınak, zemin katta; 1 ve 2 no.lu dükkanlar 1. Katta; 3,4,5 ve 6 no.lu meskenler, 2. Katta; 7,8,9 ve 10 no.lu meskenler, 3. katta; 11,12,13 ve 14 no.lu meskenler olmak üzere binada toplamda 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi batı cepheden, zemin kattan sağlanmakta olup, bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır.

Ulaşım: Karacami Mahallesi, Mevlüt Akkar Caddesi, No:20, Kat: 3, D No: 3.3 – 3.4 Payas / Hatay adresinde yer almaktadır. Taşınmazlara Ulaşım; Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi önünden, doğu istikametinde yaklaşık, 900m gidildikten sonra sola dönülüp, 170m gidildikten sonra sağda taşınmazların içinde bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmazların bulunduğu bölgede genellikle 4-6 katlı apartman tarzda konut+ticari yapılaşması bulunmaktadır. Konu taşınmazlar şehir merkezine kısmen yakın mesafede yer almaktadır. Bölgenin altyapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım; özel araçlarla, ve şehir içi minibüsler ile sağlanabilmektedir.

Not: 25.03.1993 tarihli 1-32 sayılı "Yeni Yapı Ruhsatı" ve 25.03.1994 tarihli, 1-32 sayılı "Tadilat Ruhsatı" bulunmaktadır. Bağımsız bölümler mesken nitelikli olup ofis olarak kullanılmaktadır, 2 ayrı tapu ile satılmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.