Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Şebinkarahisar Fatih Mahallesi'nde 138 m2 Dükkan

Şirketten 138m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21988
Metre Kare:
138m2
Ada:
984
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
40
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

FATİH MAH. KÜPCÜLER SK. NO: 7 ŞEBİNKARAHİSAR / GİRESUN

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul,  Giresun İli, Şebinkarahisar İlçesi, Fatih Mahallesi, Küpçüler Sokak, 1 no’lu apartmanı’nın 2. katındaki 2 bağımsız bölüm numaralı birahanedir.  348,91 m² yüz ölçümlü 984 ada 1 parsel üzerinde bitişik nizam yapı stili ile betonarme karkas yapı cinsinde bodrum+ zemin+ 2 normal kat olmak üzere toplam 4 katlı olarak inşa edilmiştir

2 Numaralı Bağımsız Bölüm: 10/100 arsa paylı 2 numaralı birahane projesine göre, yaklaşık brüt 94 m² alanlıdır. Taşınmazın yaklaşık 44 m² kullanım alanlı teras eklentisi bulunmaktadır. Mevcut durumda taşınmazın dışarıdan yapılan tespitlere göre teras eklentisi alanı kapatılmış olup, birahane alanına dâhil edilerek birlikte kullanılmaktadır. Taşınmazın mahallinde kapalı kullanım alanının yaklaşık brüt 138m² kullanım alanı olduğu düşünülmektedir. Tespiti yapılan kapalı kullanım alanının ölçüm yapılması halinde netlik kazanacak olup, mimari projesi üzerinden kapalı kullanım alanı hesaplanmıştır. Taşınmaz bina girişine göre sağ tarafta konumludur. Taşınmazın zeminleri seramik kaplama duvarları dekoratif kaplamadır. Islak hacim duvarları fayans kaplıdır. Tavan ahşap kaplamadır. Taşınmaz değerleme günü itibariyle atıl durumda ve depo olarak kullanıldığı görülmektedir.

Not : Alınan şifahi bilgilere göre parselin batı, güney ve doğu cephelerinden yaklaşık 110m² yola terki bulunmaktadır.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.