Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Merkez'de 192 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 192m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14574
Metre Kare:
192m2
Ada:
730
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kavaklar Mahallesi, Yıldızlar Sokak, No:33 MERKEZ/GİRESUN

Uzman Görüşü

Gedikkaya Caddesi ile irtibatlı Yıldız Sokak üzerinde konumlu, 192 m2 arsası üzerinde, 284 m2 müstakil bina; belediyenin tüm alt ve üst yapı sistemlerinden faydalanma, parselin imarlı olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler : Gayrimenkul 730 ada, 2 parseldeki, 192,58 m² yüzölçümlü arsa üzerine yaklaşık 1970 yılında, ayrık nizam tarzında, betonarme yapı strüktüründe inşa edilmiş, zemin + 2 normal kattan oluşan bina bulunmaktadır. Bina girişi kuzey cepheden zemin kattan sağlanmaktadır. Dışarıdan yapılan gözlemlere dayanarak binanın zemin,1.ve 2.normal katlarında olmak üzere her katta 1 adet mesken olduğu tespit edilmiştir. Taşınmaz üzerinde zemin + 2 normal kat olmak üzere 3 katlı yapı yer almaktadır.**Taşınmaz üzerinde konumlu binaya ait herhangi bir yasal evraka rastlanmamış olup banka bilgisi dahilinde taşınmaz dışarıdan görülmüştür. Konum ve alan tespiti yapılamamıştır. Zemin katta 90 m2, 1. ve 2. katlarda 100 er m2 olmak üzere toplam 290 m2 kullanım alanlı olduğu ifade edilmiş olup, ilgili alanlar esas alınmıştır. Binanın dışı boyalıdır. Müstakil kullanımlı bina ulaşım kolaylığı ve bahçeli olması açısından yatırım ve oturum amaçlı değerlendirilebilir.

Ulaşım : Taşınmaz, Giresun İli, Merkez İlçesi, Kavaklar Mahallesi, 730 ada, 2 parselde konumlu, 192,51 m² yüzölçümlü ‘Fındık Bahçesi’ vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için il merkez meydanından Atatürk Bulvarı boyunca batı istikametinde yaklaşık 2 km ilerlendikten sonra sağ tarafta bulunan Kardeş Şehir Sagae Caddesine sapılır ve bu cadde üzerinde yaklaşık 500 m ilerlendikten sonra sol tarafta bulunan Gedikkaya Caddesine dönülerek 500 m ilerlenir ve sağ tarafta bulunan Tutkun Sokak a girilir. Bu sokak üzerinde 200 m ilerlendikten sonra önce sağ tarafa sonra sol tarafa sapılır ve 50 m sonra taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın çevresinde benzer nitelikte gayrimenkuller bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölge konut alanında kalmaktadır. Gayrimenkule özel ve toplu taşıma araçları ile her türlü mesafeden rahatça ulaşılabilir.

Not: Taşınmazı üzerindeki bina tapuda başka birinin üzerine tescillidir ancak tapusu fındık bahçesi olarak geçmektedir ve şerhli şekilde tapu devri yapılacaktır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.