Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Fat Rezidans 'ta 175 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 175m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19011
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
175m2
Ada:
119
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
09.07.2012
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

YALIKÖY KÖYÜ MERKEZ MAH. MERKEZ FAT RESIDANCE C BLOK NO: 41/1 BULANCAK / GİRESUN

Açıklama

SİTE İÇERİSİNDE, GELİŞMEKTE OLAN BÖLGEDE, REZİDASNS DAİRE 

Özellikler: Giresun ili Bulancak İlçesi Yalıköy Mahallesi Fat Rezidans C Blok Bodrum kat konumlu 1 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmazın projesine göre brüt 175 m2 kullanım alanlı olup, 1 salon, 3 oda, 1 mutfak, 2 banyo ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın pencereleri PVC doğrama çift camlıdır. Bina girişine göre ön cephede yer almaktadır.

Taşınmaz site içerisinde yer almakta olup parsel üzerinde 3 farklı inşaat kütlesi şeklinde inşa edilmiş A, B ve C Bloklardan oluşmaktadır. Taşınmazın inşaatına 2012 yılında başlanmış olup tamamlanmış ancak kullanımda değildir. Taşınmazın bulunduğu bölge, Yalıköy Mahallesi sınırlarında bulunan yerleşim yeridir. Bölge Giresun Bulancak ilçe merkezinin doğusunda, etrafında konut nitelikli yapılar ve boş arsalar bulunmaktadır, bölge gelişmekte olan bir bölgedir.

Not: Taşınmazın bulunduğu parsel imar düzenlemesi sebebiyle 108 / 7 ada parsel iken 119/ 2 ada parsel olarak değişmiştir. 09.07.2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. C Blok 1.bodrum kat 1 nolu bağımsız bölümün güney cephesinde bulunan, projesinde bina girişi holüne cepheli olan duş hacmi mahallinde bulunmamaktadır. Yapılan bu eksik imalat ile taşınmaz mevcut durumda 175 m2 projesine göre 177 m2 kullanım alanına sahiptir. Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.