Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Fat Rezidans 'ta 175 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 175m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19011
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
175m2
Ada:
119
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
09.07.2012
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YALIKÖY KÖYÜ MERKEZ MAH. MERKEZ FAT RESIDANCE C BLOK NO: 41/1 BULANCAK / GİRESUN

Açıklama

SİTE İÇERİSİNDE, GELİŞMEKTE OLAN BÖLGEDE, REZİDASNS DAİRE 

Özellikler: Giresun ili Bulancak İlçesi Yalıköy Mahallesi Fat Rezidans C Blok Bodrum kat konumlu 1 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmazın projesine göre brüt 175 m2 kullanım alanlı olup, 1 salon, 3 oda, 1 mutfak, 2 banyo ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın pencereleri PVC doğrama çift camlıdır. Bina girişine göre ön cephede yer almaktadır.

Taşınmaz site içerisinde yer almakta olup parsel üzerinde 3 farklı inşaat kütlesi şeklinde inşa edilmiş A, B ve C Bloklardan oluşmaktadır. Taşınmazın inşaatına 2012 yılında başlanmış olup tamamlanmış ancak kullanımda değildir. Taşınmazın bulunduğu bölge, Yalıköy Mahallesi sınırlarında bulunan yerleşim yeridir. Bölge Giresun Bulancak ilçe merkezinin doğusunda, etrafında konut nitelikli yapılar ve boş arsalar bulunmaktadır, bölge gelişmekte olan bir bölgedir.

Not: Taşınmazın bulunduğu parsel imar düzenlemesi sebebiyle 108 / 7 ada parsel iken 119/ 2 ada parsel olarak değişmiştir. 09.07.2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. C Blok 1.bodrum kat 1 nolu bağımsız bölümün güney cephesinde bulunan, projesinde bina girişi holüne cepheli olan duş hacmi mahallinde bulunmamaktadır. Yapılan bu eksik imalat ile taşınmaz mevcut durumda 175 m2 projesine göre 177 m2 kullanım alanına sahiptir. Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.