COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Gaziantep Şehitkamil Sanayi Mahallesi'nde 1258 m2 İmalathane

Bankadan 1258m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17429
Metre Kare 1258m2
Ada 3941
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 07/06/2012

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sanayi Mahallesi 60208 Nolu Sokak No:76/1 Şehitkamil/Gaziantep

Açıklama

Özellikler: 3 bağımsız bölüm nolu imalathane nitelikli taşınmazdır. Taşınmaz mimari projesine göre batıdan doğuya doğru 3.sırada konumlu olup kuzey ve güney yönlerden imar yollarına cephelidir. Projesine göre bodrum, zemin, 1 normal kat ve çatı kat olmak üzere 3 katlıdır. Bodrum katı; geniş müştemilat alanından oluşup 300 m2 alanlı, zemin katı; geniş imalathane alanı ve makam odası bölümlerinden oluşup brüt 300 m2 alanlı, 1.katı; geniş imalathane anı ve dinlenme odası bölümlerinden oluşup brüt 32 2 alanlı, çatı katı; personel dinlenme ve mutfak alanı, wc, duş bölümlerinden oluşup brüt 98 m2 alanlıdır. Taşınmaz toplam 1027 m2 alanlı projelendirilmiştir. Çatı katının 1.kat seviyesine kadar büyütülerek inşa edildiği tespit edilmiştir. Dışarıdan yapılan ölçümlere göre mevcut alanı 1258 m2 dir.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; Gaziantep İli, Şehitkamil ilçesi, Umut Mahallesi, 3941 ada 4 nolu parsel (7.105,27 tek blok halinde ve betonarme olarak inşa edilmiştir. Ana taşınmaz bodrum kat + zemin + 1 normal kat + çatı kattan oluşan 3 katlı, bitişik nizamlı inşa edilmiş (1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9, 10, 11, 12, 13 B.E. Nolu) 13 adet imalathaneden oluşmaktadır. Kat irtifakı yatay eksende kurulmuş olup her bağımsız bölümün dış cephesi akrilik esaslı boyadır.

Ulaşım: Gaziantep İli, Şehitkamil ilçesi, Sanayi Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için bölgenin ana arterlerinden olan Erdoğan Ergönül Caddesinden 80140 Nolu Caddeye dönülerek güney istikamette yaklaşık 145 metre ilerlenir. Sağ tarafta konumlu taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkule ulaşılır. Taşınmaz Gatem, Toptancılar Sitesi, Sebze Hali, Oduncular Sitesi gibi toplu iş yerlerinin bulunduğu bölgededir. Gaziantep ilinin küçük sanayi sitesinin inşa edildiği bölge konumunda iken belediyenin yaptığı imar değişikliği ile küçük ölçekli (Tamirciler. marangoz, ayakkabıcılar, oduncular vb.) işletmelerin inşa edildiği bölge konumuna girmiştir. Bölgede sitelerin toplandığı alan olması dolayısıyla çekim merkezi haline gelmiştir. Genel olarak taşınmaz ile benzer özellikte 2-3 katlı imalathaneler bulunmaktadır. Ulaşım çeşitlilik göstermekte olup ana arterler üzerinden geçen toplu taşıma araçlarından faydalanılmaktadır. (UAVT: 2582541997) (KOORDINAT: 37.081824 K-37.449743)

Not: 07/06/2012 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.