Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Erzurum Horasan Adnan Menderes Mahallesi'nde 2+1 115 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15294
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
115m2
Ada:
328
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
15/03/2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
12

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Adnan Menderes Mahallesi, Nur Sokak, Toprak Apt. No:18/12 HORASAN / ERZURUM

Uzman Görüşü

İlçe merkezine yürüme mesafesinde, ana cadde üzeri binada, orta ve üst düzey gelir grubuna hitap eden nezih muhitte, Brüt 115.00 m2 ara kat daire; ana cadde üzerinde yer alması, konut amaçlı kullanımın yaygın olduğu bölgede bulunması ve ilçe merkezine yürüme mesafesinde olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 3. kat 12 bb nolu mesken bina girişinin sağ ön ve yan tarafında, cadde cephe hattına göre sol ön ve yan tarafında bulunan kuzey ve doğu cepheli dairedir. Taşınmaz antre, hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo, lavabo, wc, 2 balkon birimlerinden oluşmakta, brüt 115 m2 alana sahiptir.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 328 ada ve 6 parsel üzerinde 546,22 m2 arsa üzerine yapılmış, bitişik nizam, betonarme karkas yapı tarzında, 3B yapı sınıfında bodrum + zemin+ 4 normal kat seklinde inşa edilmiştir. Kat irtifakı projesi uyarınca bodrum kat ortak alan olarak projelendirilmiş olup, zemin katta bina girişi. 1,2.3, bağımsız bölüm nolu dükkanlar ile 5 bağımsız bölüm nolu mesken 1. Katta 6,7 ve 8 bağımsız bölüm nolu meskenler 2. Katta 9,10 ve 11 bağımsız bölüm nolu meskenler 3.Katta 12,13 ve 14 bağımsız hölüm nolu meskenler: 4.Katta 15,16 ve 17, bağımsız bölüm nolu meskenler olmak üzere binanın tamamında 13 adet mesken, 4 adet dükkan nitelikli olarak 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina merkezi kalorifer ısıtma tesisatı ile ısınmakta olup, asansörlüdür. Apartmanın dış cephesi silikon esaslı dış cephe boyasa ile boyalı, giriş kapısı demir doğrama olup apartman içerisinde tim zeminler mermer, duvarlar su bazlı boyalı merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. 

Ulaşım: Taşınmaz Adnan menderes mahallesi. Nur sokak, Toprak Apartmanı, no:18/12, Horasan / ERZURUM posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul Erzurum-Ağrı karayolu üzerinde bulunmakta olup, ilçe merkezinde yürüme mesafesindedir. Tarif olarak Erzurum-Ağrı karayolu üzerinde ilerlerken Horasan ilçe merkezinin girişinden sağ tarafa devam eden Erzurum-Ağrı karayolu takip edilir, karayolunun Kırık yolu caddesi ile kesişiminden sonra sağ tarafta 2.parsel üzerine inşa edilmiş 6 katlı bina rapor konusu taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkuldür. Gayrimenkulün bulunduğu muhit, genellikle orta ve üst düzey gelir grubuna hitap eden, konut+ticari amaçlı olarak kullanım yaygın olduğu bir bölgedir. Taşınmazın çevresinde genellikle inşaatı tamamlanmamış ve devam etmekte olan 56 katlı tek bloklu binalar yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yer her türlü sosyal donatıya yürüme mesafesinde olup, tüm belediye ve altyapı hizmetlerinden istifadesi tamdır. 

Not: 15/03/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.