0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Elazığ Palu Altınölçek Köyü'nde Yatırımlık 18 Dönüm Tarla

Şirketten 18810m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19759
Metre Kare:
18810m2
Ada:
151
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Altınölçek Mah. 151 ada 3 parsel Elazığ/ İstanbul

Açıklama

ELAZIĞ PALU ALTINÖLÇEK KÖYÜ'NDE YATIRIMLIK 18.810 m2 TARLA 

Özellikler: Taşınmaz Elazığ İli, Palu İlçesi, Altınölçek Köyü, 151 ada 3 parsel sayılı, 18.810,72 m2 yüzölçümlü, niteliği “Susuz Tarla” olan taşınmazdır. Altınölçek Köyü, Palu ilçe sınırları içinde yer almakta olup ilçe merkezine yaklaşık 13 km mesafededir.  Altınölçek Köyü yerleşim alanının ~1 km güneyinde yer almaktadır. Taşınmaz Palu ilçe merkezine yaklaşık 13 km uzaklıktadır. Parsel geometrik form olarak yamuk şeklindedir. Taşınmaz kadastral yola cepheli olmayıp eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Parsel sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Gayrimenkul üzerinde herhangi bir ekili ürün bulunmamaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikte tarımsal amaçlı kullanılan araziler mevcuttur. Bölgede elektrik mevcuttur. Bölgeye ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. Bölgede geçim kaynağının tarım ve hayvancılık olduğu gözlemlenmiştir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.