1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Elazığ Merkez Sürsürü Mahallesi'nde 4+1 175 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 175m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17971
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 175m2
Ada 4242
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sürsürü Mahallesi Şht. Mimar F. Mehmet Bakar Sokak No:41/8 (9 B.B) Merkez/Elazığ

Açıklama

Özellikler: 4. kat 9 bağımsız bölüm nolu "Mesken"dir. Zemin kattan, güneybatı cepheden verilmiş olan bina girişine göre sol tarafta kalmaktadır. Söz konusu taşınmaz kuzey-bati, kuzey-doğu ve güney-batı yönlerine cephelidir. Mimari projesinde yaklaşık brüt 175 m2 kullanım alanlı olup salon, 4 oda, antre, hol, mutfak, banyo, lvb-WC, duş ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Pencereler ahşap görünümlü PVC dir.

Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan betonarme binadan ibarettir. Arsa Bölümü: 1.000.33 m2 alanlı olup, geometrik olarak dikdörtgene yakın formda, topoğrafik olarak hafif eğimli bir yapıdadır. Bina Bölümü: Parsel üzerinde Bodrum+Zemin+4 Normal kattan oluşan tek bloklu betonarme bina yer almaktadır. Bina girişi güneybatı cepheden zemin kattan verilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu binanın bodrum katında; 1 B.B. No.lu Depolu Dükkana ait depo, sığınak ve apt. ait çamaşırlık, zemin katında; 1 B.B. No.lu Depolu dükkan, 2 B.B. No.lu mesken ve bina girişi, normal katların her birinde ise 2 şer adet mesken yer almakta olup bina genelinde 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe kaplaması ve boyası ile boyalı olup giriş kapısı demir doğramadır. Çatı ahşap oturtma olup kaplaması arduvazdır. Binanın giriş kapısı demir doğramadır.

Ulaşım: Sürsürü Mahallesi, Şht. Mimar F. Mehmet Bakar Sokak, No:41/8 (9 B.B) Merkez/ELAZIĞ açık posta adresinde bulunmaktadır. Adresin açık tarifi ise; Sürsürü Mahallesinde bulunan Çelikkol Düğün Salonu baz alınarak güneyinden geçen Halit Hoca Efendi Bulvarı üzerinden doğu istikametinde yaklaşık 205 metre ilerledikten sonra Şht. Mimar F. Mehmet Bakar Sokak sapılır. Şht. Mimar F. Mehmet Bakar Sokak üzerinden kuzeydoğu istikametinde yaklaşık 200 metre ileride sağ kol üzerinde yer alan Bodrum+Zemin+4 Normal Kafli 41 diş kapı numaralı binanın 4.Katında yer alan 9 B.B. No.lu meskendir. Yakın çevresinde; Yakın çevresinde; Elazığ Belediyesi, Sürsürü Camii ve kendisiyle eş değer konum ve özelliklere sahip birçok yapı yer almaktadır. Sosyo-ekonomik açıdan orta ve üst gelir kesimine sahip kişilerce tercih edilen bir yerleşim bölgesidir. Bölgenin alt yapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaz şehir merkezine mesafeli olup, şehir merkezi ve şehrin diğer yerleşim bölgelerine ulaşımı, toplu taşıma araçları ve özel araçlara sağlanmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.