1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Elazığ Merkez Sedeftepe Mahallesi'nde Bina ve 10 Dönüm Arazi

Bankadan 1 2737m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18421
Oda Sayısı 1
Metre Kare 2737m2
Ada 0
Parsel 391
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sedeftepe (Mığı) Köyü 391 Parsel Merkez/Elazığ

Açıklama

Özellikler: 0 ada 391 parselde yer alan taşınmaz 10300 m2 alanlı olup susuz tarla vasfındadır. Sedeftepe (Mığı) Köyü 391 Parsel Merkez/Elazığ adresinde konumludur. Köy merkezine 600 m ve Diyarbakır Elazığ yoluna 11 km mesafededir. 301 Nolu Parsel 10300.00 m2 yüz ölçümlü olup susuz tarla vasfındadır. Taşınmaz mahallen eğimli bir topografik bölgededir. Taşınmaz geometrik olarak amor forma sahiptir. Bölgede altüst yapı çalışmalar yoktur. Taşınmaz boş durumda olup kadastral yol cephesi bulunmamaktadır. Taşınmazın çevresinde büyük baş hayvancılığın yapıldığı çiftlikler bulunmaktadır. Parselin sınırları tel örgü ile çevrilidir net parsel kadastral tespit gerekmektedir.

1.980 m² alanlı ahır, 185 m² alanlı sağım hane, 300 m² alanlı yem deposu, 70 m² alanlı gübre çukuru, 190 m² alanlı idari bina, 16 m² alanlı su deposu, 16 m² alanlı fosseptik çukuru, 1.000 m² alanlı padok olarak tespit edilmiştir. Toplam alan 2.737 m² olarak hesaplanmakta olup, açık alan olan 1.000 m² padok brüt alana dahil edilmemiştir

Ulaşım: Elazığ ili, Merkez İlçesi, Sedeftepe (Mığı) Köyü 391 numaralı parseldir. Taşınmazın yer aldığı Sedeftepe köyü konum olarak şehir merkezi doğu yakasında yer almaktadır. Taşınmaz, Elazığ Yurtbaşı Belediyesi önü stabilize yol üzerinde yaklaşık 5 km ilerledikten sonra Sedeftepe köy içi yoluna girilir. Stabilize yol üzerinde kuzeybatı istikametinde 300 m ilerledikten sonra parsele ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde yer alan parseller de taşınmaza emsal nitelikte sulu tarla, bahçelerden ve büyük baş hayvancılığın yapıldığı çiftlikler den ibarettir.

Not: Taşınmazın 05.06.2015 tarih ve 114 sayılı Yapı Ruhsat, 13.10.2016 tarih ve 53 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. Yapı Kullanım İzin Belgesinde 2885.96 m2 kapalı alanının olduğu belirtilmiştir. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.