0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Elazığ Merkez Rızaiye Mahallesi'nde Hisseli Büro

Şirketten 4m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19755
Metre Kare:
4m2
Ada:
126
Parsel:
30
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
1/3
Bina Yaşı:
48
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
İskan Tarihi:
24.03.1978
Ruhsat Tarihi:
01.06.1974
Bağımsız Bölüm:
260
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Elazığ İli, Merkez İlçesi, İzzetpaşa Mahallesi, Gazi Caddesi No: 6 D: 260

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Elazığ İli, Merkez İlçesi, İzzetpaşa Mahallesi, Gazi Caddesi üzerinde konumlu 6 dış kapı nolu binada bulunan 260  bağımsız bölüm numaralı "BÜRO" vasıflı taşınmazdır. Konu, 260 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz mimari projesine göre; 1 oda hacminden oluşmakta olup 14,35 m2 yapı inşaat alanlıdır. İş hanı giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır. Yer ve merdivenler mozaik kaplama, merdiven korkulukları boyalı profil doğrama, çatısı ahşap çatı olup binada 1 adet asansör ve 1 adet hidrolik oto asansörü bulunmaktadır. Dış cephe, mineral sıva ve boyalıdır. Ana taşınmazın bina girişi, batı, kuzey ve güney cephelerden zemin kattan sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Hürriyet Caddesi üzerinde konumlu İzzetpaşa Camii önünden batı yönünde yaklaşık 170 metre ilerledikten sonra sağ kol üzerinde konumlu değerleme konusu taşınmazın konumlu olduğu iş hanına ulaşım sağlanır.

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/3'tür. Hisseye düşen 4.7 m2'dir. Tapuda Rızaiye Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.