COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Elazığ Merkez Doğukent Mahallesi'nde İskanlı 508 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 508m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15251
Metre Kare 508m2
Ada 949
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 05/10/2016
Ruhsat Tarihi 28/10/2015
Bağımsız Bölüm 9
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Elazığ İli, Merkez İlçesi, Doğukent Mahallesi, 94. Sokak 22A

Açıklama

Özellikler: Dükkan girişinde cam bölmeli alüminyum vitrin olup cephesi 24,75 metre cephesi bulunmaktadır. Halihazırda boştur. 9 bağımsız bölüm numaralı depolu dükkan, binanın bodrum+zemin katında, bina girişinin sağ ve sol cephesinde yer almaktadır. Onaylı mimari projesine tespitlere göre bodrum kat yaklaşık brüt 220 m2, zemin kat yaklaşık brüt 288 m2 olup toplamda 508 m2 kullanım alanına sahiptir.

Ana gayrimenkul; 963,00 m2 yüzölçümüne sahip 949 ada 9 parsel üzerinde, 3/B yapı sınıfında, betonarme yapı tarzında, ayrık nizamda, bodrum + zemin + 4 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Konu taşınmaz bina girişi kat irtifakına esas mimari projesine ve yerinde yapılan tespitlere göre kuzeybatı cephe, zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cepheleri akrilik esaslı dış cephe boyalı olup bina girişi, merdiven sahanlığı, kat holü zeminleri mermer plak kaplı duvarları plastik boyalıdır. Kat irtifakına esas mimari projesine göre binanın, bodrum katında; sığınak, 9 b.b.no.lu dükkana ait depo, zemin katında; 9 b.b.no.lu depolu dükkan, bina girişi, diğer tüm katlarında, her katta 2şer adet mesken olmak üzere, bina toplam 9 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır.

Ulaşım: Taşınmazın yer aldığı bina, Elazığ İli, Merkez İlçesi, Doğukent Mahallesi, 94. Sokak üzerinde yer alan 22A dış kapı numaralı apartmanın bodrum+zemin Kat 9 no.lu depolu dükkandır. Taşınmaza ulaşım; Bölgede bilinen Bahaeddin Öğel Caddesi üzerinden doğu istikamette yaklaşık olarak 740 metre ilerledikten sonra sağ kolda konumludur.

Not: 28/10/2015 tarihli yapı ruhsatı ve  05/10/2016 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Mornik Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapu vasfı Dükkan'dır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.