COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Uzunköprü Yeniköy Mahallesi'nde 11400 m2 Tarla

Bankadan 11400m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16907
Metre Kare 11400m2
Ada 0
Parsel 1978
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeniköy Mah.Kule Altı Ova Mevkii 0 Ada 1978 Parsel Uzunköprü/Edirne

Açıklama

Özellikler: 1978 parselde konumlu "TARLA" vasıflı taşınmaz 11400 m2 alana sahiptir. 

Ulaşım: Yeniköy Mah.Kule Altı Ova Mevkii 0 Ada 1978 Parsel Uzunköprü/Edirne adresinde konumludur. Ergene Nehrine 650 metre, Yeniköy merkezine 2,94 km ve Edirne-Çanakkale yoluna 3,09 km mesafede yer almaktadır. 


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.