COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Uzunköprü Türkobası Mahallesi'nde 1220 m2 Arsa

Sahibinden 1220m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 15538
Metre Kare 1220m2
Ada 169
Parsel 7
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Edirne Uzunköprü Türkobası Mahallesi 169 Ada 7 Parsel

Açıklama

Özellikler: Edirne Uzunköprü Türkobası Mahallesi 169 Ada 7 Parsel 1220 m2 ARSA vasıflı taşınmazdır. Türkobası Mahallesine 624 m, Edirne-Çanakkale yoluna 3,09 km mesafededir. Taşınmazın ortalama 160 m2'si yolda kalıyor. 

Not: Taşınmaz Edirne İl özel idare sınırlarındadır. Güncel imar durumunu buradan öğrenebilirsiniz. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.