COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Uzunköprü Kavak Mahallesinde 3+1 125 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 125m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11715
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 125m2
Ada 33
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B Blok 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kavak Mah. Koca Hüseyin Sk. B Blok No:1/9 K:2 D:9 Uzunköprü/Edirne

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Edirne İli, Uzunköprü İlçesi Kavak Mahallesi, Kavak Cami Sokak No:1 B Girişi, K2 D:9 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Uzunköprü Belediyesi önünden Kuzeydoğu yönünde Hayrabolu Caddesi üzerinde 780 m, gidildiğinde konu taşınmaz sol parselde konumlu olup, A girişi Koca Hüseyin Sokak üzerinden, B girişi Kayak Cami Solak üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmaz ana arter olan Hayrabolu Caddesi üzerinde konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölge ulaşım problemi olmayan, yoğunluklu olarak orta gelir grubunun ikamet ettiği konut bölgesidir. 

Özellikler: Taşınmaz 9 bağımsız bölüm numaralı mesken, Uzunköprü Tapu Müdürlüğünde mevcut kat irtifakına esas mimari projesinde ve mahallinde, binanın B girişinde, 2. normal katta bina girişine göre sol ön cephede konumludur. Konu taşınmaz kat irtifakına esas mimari projesine göre 3 oda salon, antre, mutfak, banyo, wc ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 125 m2 alana sahiptir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmazın yer aldığı bina 1404 m2 yüzölçümüne sahip 33 ada 1 parsel üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas yapı tarzında ve ayrıkk nizam olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu binanın A ve B olarak isimlendirilmiş 2 adet girişi bulunmaktadır. Binanın A Girişi Koca Hüseyin Solak (batı) üzerinde, B Girişi Kayak Cami Sokak (doğu) üzerinde yer almaktadır. Taşınmaza binanın B girişinden ulaşılmaktadır. Bina bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere 6 kattan oluşmaktadır. B girişin bodrum katında otopark, depo, sığınak, kazan dairesi ve ortak alanlar, zemin katta bina girişi ve 2 adet iş yeri, diğer 1., 2. ve 4,normal katlarında 7' şer adet bağımsız bölüm, 3.normal katında 6 adet bağımsız bölüm olmak üzere toplam 29 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın A girişinde toplam 27 adet bağımsız bölüm olmak üzere, A ve B girişlerinde toplam 56 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğruııadu. Binada asansör mevcuttur ancak çalışır durumda değildir. Taşınmazın bulunduğu bina katı yakıtlı merkezi sistem ile ısınmaktadır.