COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Uzunköprü Kavak Mahallesinde 3+1 115 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 115m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14722
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 115m2
Ada 33
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 04.10.2013
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm A-19

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kavak Mahallesi, Koca Hüseyin sokak, No:2, D:19 EDİRNE/UZUNKÖPRÜ

>

Uzman Görüşü

Ana caddeye cepheli, deprem sonrası yapı olması cazip, otogar, belediye, devlet hastanesi ve karayolu yakın konumlu, 3 oda salon 115 m2 son kat daire; ulaşım imkanları, yapı kayıt belgesinin bulunması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler:  Taşınmaz A Giriş 19 nolu bağımsız bölüm, mimari projesine göre 115 m2 brüt alanlı olup, 4.katta yer almaktadır. Bina A girişine göre sol cephede yer almaktadır. Mimari projesine göre antre, salon, 3 adet oda, mutfak, wc, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın pencereleri PVC doğramadır. Binada asansör vardır.

Ana gayrimenkul " ARSA” vasıflı taşınmaz parseli 1404.30 m2 yüzölçümüne sahiptir. Parsel üzerinde yer alan bina, betonarme karkas yapı tarzında, bodrum + zemin + 4 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul A ve B olmak üzere iki girişten oluşmakta ve bodrum katta yekpare, diğer katlarda birbirinden bağımsız şekilde bağımsız bölümler dağıtılmıştır. Ana gayrimenkul A girişinde projesine göre, bodrum katta; kapalı otopark, işyerlerine ait depo alanı, kazan dairesi ve sığınak, zemin katta; 3 adet işyeri, her normal katta 6 şar adet mesken olmak üzere binada toplamda 27 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. B girişinde toplamda 29 adet bağımsız bölüm bulunmakta olup toplamda 56 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişleri zemin kattan, A girişi batı yönden, B girişi doğu yöndendir. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalı olup giriş kapısı demir doğrama, daire kapısı çelik kapıdır.

 Ulaşım: Edirne İli, Uzunköprü İlçesi, Kavak Mahallesi, Koca Hüseyin Sokak, No: 2/19, üzerinde bulunan 33 ada 1 parsel adresinde bulunmaktadır. Konu taşınmaza ulaşım Uzunköprü Belediye binası önünden kuzeydoğu yönünde Arabacı Caddesi üzerinde yaklaşık 250 metre ilerledikten sonra karşı yola Hayrabolu Caddesine devam edilir, cadde üzerinde yaklaşık 480 metre ilerledikten sonra solda bulunan konu taşınmazın konumlu olduğu binaya ulaşılır. Taşınmazın çevresinde genellikle 5 katlı bitişik nizamda alt katları işyeri üst katları mesken olarak kullanılan konut+ticaret yapılaşması hakimdir. Konu taşınmaz şehir merkezine kısmen yakın konumda bulunmakta olup, ulaşım yaya intikal ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. 

 Not: 04.10.2013 tarih, 2013/94 sayılı yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.