COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Uzunköprü Kavak Mahallesi'nde 3+1 101 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 101m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17163
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 101m2
Ada 41
Parsel 69
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 31/12/2007
Ruhsat Tarihi 29/09/2000
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KAVAK Mah. KAVAK CAMİİ Sok. No: 38 / 4 UZUNKÖPRÜ / EDİRNE

Uzman Görüşü

Şehir merkezine yakın konumda ,iskanlı olması, oda salon 101.00 m2 ARA KAT DAİRE sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 1. normal kat ,4 bağımsız bölüm nolu mesken, projesinde bina girişine göre sağ ön, arka ve yan cephede konumlu olup, 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, hol ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 87 m2 alanlıdır. Taşınmazda onaylı mimari projesine aykırı olarak sağ yan cephesinde cephe boyunca balkona kadar çıkma yapılarak taşınmazın yaklaşık 14 m2 büyütüldüğü, ayrıca projesinde görülen banyo ve wc bölümlerinin mahallinde birleştirildiği belirtilmiştir. Taşınmaz mevcutta 101 m2 kullanım alanına sahipken projesine göre 87 m2 kullanım alanına sahiptir.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 41 ada 69 parsel sayılı, 732,54 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde, betonarme karkas tarzda 3/A yapı sınıfında inşa edilmiş yapıdır. Kat mülkiyetine esas onaylı mimari projesine göre konu taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul, zemin kat + 1 normal kat olmak üzere toplam 2 kattan oluşmaktadır. Binanın zemin katında 2 adet mesken ve bina girişi, 1. Normal katında 2 adet mesken olmak üzere toplam 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Vaziyet planında bina giriş yönü belirtilmemiş olup, binanın asimetrik formundan yararlanılarak giriş yönü tespit edilmiştir. Bina girişi güneybatı yönden, Kavak Cami Sokak üzerinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi halen sıvasız durumdadır.  Binada bulunan bağımsız bölümlerin ısınması ruhsatına göre soba ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Edirne İli, Uzunköprü İlçesi, Kavak Mahallesi, Kavak Cami Sokak, No: 38, D:4 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Uzunköprü Belediye Binasının güneydoğusunda bulunan Anabacı Caddesi üzerinde Belediye binasından itibaren kuzeydoğu yönlü yaklaşık 235 metre ilerledikten sonra Caddenin devamı olan Hayrabolu Caddesine girilerek yaklaşık 190 metre ilerledikten sonra sola Topraklık Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 355 metre ilerledikten sonra sağa Kavak Cami Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde yaklaşık 20 metre ilerlendiğinde solda bulunan parsel üzerinde konumlu konu taşınmazın yer aldığı ana taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle konut amaçlı kullanılan 3­4 katlı binalar mevcuttur. Taşınmaz Uzunköprü Belediyesinin alt yapı hizmetlerinin tamamından istifade etmektedir. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma ve özel araç ile sağlanabilmektedir.

Not: 29/09/2000 tarihli yapı ruhsatı ve 31/12/2007 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.