COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Uzunköprü Halisehatun Mahallesi'nde 2+1 112 m2 İskanlı Daire

Bankadan 2 + 1 114m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15079
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 114m2
Ada 137
Parsel 28
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 39
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 17/03/2011
Ruhsat Tarihi 08/09/1981
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Halise Hatun Mahallesi, Hastane Sokak, Enes Apartmanı, No: 26, Zemin kat, Daire:2, Uzunköprü, EDİRNE

Açıklama

 19 Mayıs Caddesine ikinci bina, çok merkezi konumlu ve ulaşım olanakları çok iyi, pencereleri PVC doğrama, açık otoparkın bulunmasıyla konforlu, Kat mülkiyetli olması avantaj, 2 oda salon 114 m2 GİRİŞ KAT DAİRE

 Özellikler: Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 446,92 m² yüzölçümlü arsası üzerine Bitişik nizamda ve betonarme karkas tarzda inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina , Zemin + 3 Normal kat olmak üzere toplamda 4 katlıdır. Binada Zemin katta Kömürlük ve 2 adet Mesken ve 3 Normal katın her birinde her katta 2 şer adet Mesken olmak üzere binada toplam 8 adet Bağımsız Bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi Cam Mozaik kaplıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğrama kapıdır. Binada projesine göre Asansör bulunmamaktadır. 

Konu mülk ana gayrimenkulde Zemin Katta , 2 bağımsız bölüm nolu Meskendir. Binanın Zemin katında ve Kuzey cephesinde , Zemin katta bulunan 2 adet bağımsız bölüm için birer adet giriş ve Normal katlarda bulunan bağımsız bölümler için bir adet giriş bulunmaktadır. Konu taşınmaz Zemin kattan , binanın Kuzey cephesinden ve Normal katlarda bulunan bağımsız bölümlere ulaşımın sağlandığı bina girişine göre; Binanın Zemin katında Sağ tarafta ve Ön ve Arka cephede konumludur. Taşınmaz onaylı projesine göre Zemin katta , Salon , 2 Oda , Mutfak , Banyo , Tuvalet ve Hol düzeninde olup brüt 114 m² alana sahiptir.

 Ulaşım: Edirne İli , Uzunköprü İlçesi , Halisehatun Mahallesi , Hastane Sokak , 137 ada , 28 parsel üzerinde konumlu 26 dış kapı nolu , Apartmanın , Zemin katında yer alan 2 Bağımsız Bölüm nolu Mesken vasıflı taşınmazdır. Tarif olarak konu taşınmaz ; 19 Mayıs Caddesi üzerinde Güney yönünde ilerlenirken Uzunköprü Devlet Hastanesi geçildikten ~ 80 m. sonra sağ taraftaki Hastane Sokağa sapılır. Bu Sokak üzerinde ~50 m. ilerlendiğinde konu taşınmaz Sokağın sol tarafında konumludur. Bölge genel olarak orta gelir grubuna hitap etmekte olup , bölgeye ulaşım toplu taşıma ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde okul, cami, park gibi sosyal donatılar bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde bilinen yerler ; Uzunköprü Devlet Hastanesi , Gazi Turhan Bey Ortaokulu ve Şinasi İlkokulu olarak sayılabilir.

 Not: 08/09/1981 tarihli yapı ruhsatı ve 17/03/2011 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.