1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Edirne Merkez Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde 1+1 55 m2 Bahçeli Kargir Ev

Bankadan 2 55m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18125
Oda Sayısı 2
Metre Kare 55m2
Ada 1058
Parsel 10
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 57
Kat Sayısı 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yıldırım Beyazıt Mahallesi Hıdır Bağlık Yolu Sokak No: 8 1058 Ada 10 Parsel Merkez/Edirne

Açıklama

Özellikler:  Taşınmaz tapu kayıtlarında halen "BAHÇELİ KARGİR EV vasıflı olup bağımsız bölüm özelliği taşımamaktadır. 1058 ada, 10 parsel numaralı, 788,05 m2 yüzölçümlü arsa, geometrik olarak dikdörtgen/yamuk şeklinde, topografik olarak düz yapıdadır. Parselin güney yönden Hıdır Bağlak Yolu Sokağa yaklaşık 18 metre, batı yönden Hıdır Baba Alt Sokağa yaklaşık 28 metre cephesi bulunmaktadır. Parsel üzerinde inşa edilmiş 1 adet tek katlı müstakil mesken bulunmaktadır. Mesken: Edirne Kadastro Müdürlüğünde yapılan incelemede 1058 Ada 10 Parsel üzerinde tek katlı ve yaklaşık 55 m2 alanlı 1 adet yapı işli olduğu tespit edilmiştir. Yapının dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı, pencereleri pvc malzemeden mamuldür. Yapı paftasına 17.07.1964 yılında işlenmiş olup, yapı yaşının 57-60 civarında olduğu tahmin edilmektedir. 

Ulaşım: Edirne , Merkez İlçesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Hıdır Bağlık Yolu Sokak, No:8 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Edirne şehir merkezi olarak kabul edilen bölgede banka şubeleri önünde bulunan trafik ışıklarından itibaren Talatpaşa Caddesi üzerinde bati yönlü yaklaşık 1500 metre ilerledikten sonra caddenin devamı olan Edime-Kapıkule yoluna girilir. Bu yol üzerinde yaklaşık 900 metre ilerledikten sonra sağa Sanı Bayır Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde yaklaşık 400 metre ilerledikten sonra sola Hidir Bağlık Yolu Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde yaklaşık 100 metre ilerlendiğinde taşınmaz sokağın sağında Hıdır Bağlık Yolu Sokak ve Hıdır Baba Alt Sokağın kesiştiği köşe parsel üzerinde konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde; benzer tarzda müstakil veya 1-2 katlı konut yapıları, Edirne Ticaret Borsası İlkokulu, Hacı İlbey Camii vb. röper noktalan bulunmaktadır. Bölgede orta/alt düzey gelir grubuna dahil insanlar ikamet etmektedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.