0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Edirne Keşan YeniMuhacir Mahallesi'nde Ticari İmarlı Arsa

Şirketten 11474m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19537
Metre Kare:
11474m2
Ada:
155
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/1
TAKS:
-
Emsal:
0.60

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Açıklama

TİCARİ İMARLI YOLA CEPHELİ YATIRIMLIK ARSA

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Edirne ili, Keşan ilçesi Yenimuhacir/Cumhuriyet mahallesi 155 ada 2 parselde yer almaktadır. Taşınmaz Arsa vasıflı olup 11.474,05 m2 yüzölçümüne sahiptir, geometrik olarak dikdörtgen formuna sahiptir. Taşınmazın kadastral yola cephesi mevcuttur. 

Alınan şifahi bilgiye göre; taşınmaz 0.60 emsal ile toplu işyeri yapımına uygundur.

Not: Teklif vermeden önce taşınmazın güncel imar bilgilerinin teyit edilmesi önerilir, alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.