1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Edirne Keşan Beykent Mahallesi Cumhuriyet Sitesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 148m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17843
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 148m2
Ada 143
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 10
Ruhsat Tarihi 02/02/2012
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm C-25

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beykent Mah. Anafartalar Cad. Cumhuriyet Sitesi (Eski Saral City) C Blok No:101C/ 25 Keşan/Edirne

Açıklama

Özellikler: 25 numaralı bağımsız bölüm C Blokta 6. Normal katta, bina girişine göre ön sol cephede yer almaktadır. Projesine göre salon, antre, hol, 3 oda, 2 banyo, giyinme odası, mutfak ve 2 balkon alanlarından oluşmakta olup yaklaşık yasal brüt 148 m2 alana sahiptir. Isınma sistemi merkezi kaloriferdir. 

143 Ada 1 Parsel 37.481,84 m2 alana sahip ARSA vasıflı taşınmazdır. TKGM Portal üzerinde değerleme konusu taşınmazın bulunduğu C Bloğa ait 02.02.2012 tarihli Beğendik Belediye Başkanı onaylı, kat irtifakı için tasdiklenen mimari proje incelenmiştir. Projesine göre taşınmazın konumlu olduğu parsel üzerinde A B C D E F G H I K olmak üzere 11 adet blok bulunmaktadır. K Blok sosyal tesis olup C Blok ise Rezidans niteliğinde bloktur. C Blok parselin kuzey batısında yer almaktadır. Projesine göre bodrum + zemin + 10 normal kattan oluşmaktadır. Projesine göre bodrum katında kapalı yüzme havuzu, spor salonu, sauna, soyunma odaları, zemin katında bina girişi ve 4 adet mesken, normal katların her birinde 4'er adet mesken konumlu olmak üzere binada toplam 44 adet bağımsız bölüm bulunacak şekilde projelendirilmiştir. Binanın girişi site içerisinden C Bloğun güney cephesinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama mamuldür. Binanın dış cepheleri mantolama üzeri boyalıdır. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır. Siteye ait açık yüzme havuzu, sosyal tesis. çocuk parkı, açık otopark ve basketbol ile futbol sahaları mevcuttur. C Bloğun bodrum kattaki kapalı yüzme havuzu vb donatı alanlarının kapsamlı bir tadilat ihtiyacına sahip olduğu görülmüştür. Sitede otopark ve güvenlik bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz: Edime ili, Keşan ilçesi, Beğendik Beldesi, Beykent Mahallesi, Anafartalar Caddesi, Cumhuriyet Sitesi Eski Saral City). C Blok. No: 101C, Daire: 25 posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için; Keşan İpsala asfalt üzerinden. İpsala istikametinde devamla Beğendik sapağından girilir. Taşınmazın bulunduğu site yaklaşık 3.2 km ileride sağ tarafta konumlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede Toki Evleri, Çözüm Koleji ve boş tarla ile arsalar bulunmaktadır. Bölgenin altyapısı kısmen tamamlanmıştır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmaz Keşan ilçe Merkezine kuşbakışı I yaklaşık 8 km mesafedir.

Not: 02/02/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Beyendik Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.