COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Havsa'da 240 m2 Kız Pansiyon Ek Binası

Bankadan 4 240m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17762
Oda Sayısı 4
Metre Kare 240m2
Ada 9
Parsel 99
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 23/12/1993
Ruhsat Tarihi 09/08/1990
Arsa Yüzölçümü 502

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mah.Sümbül Sk.No:18 Özgül Kız Pansiyon Ek Binası Havsa/Edirne

Açıklama

Özellik: Taşınmaz, Edime ili, Havsa ilcesi, Cumhuriyet Mahallesi, ada 9 parsel, 502,00 m2 alanlı, "Bir Zemin Bir Normal Katlı Betonarme Bina ve Arsası" vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın Sümbül Sokağa yaklaşık 15 m cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde bir adet yapı bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde bulunan bina betonarme karkas inşaat tarzında 3/A yapı grubunda, zemin ve 1 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Mimari projesine göre zemin katında, depo, dükkan, ve 1 adet 1+1 mesken, hacimlerinden oluşmakta olup 115 m2 brüt alanlıdır. Normal katında. antre, hol. 3 oda salon murak, banyo-w.c ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 125 m2 brüt alanlıdır. Taşınmaz toplamda 240 m2 brüt alanlıdır. Taşınmazın giriş kapısının demir, pencerelerinin pvc doğrama olduğu, dış cephesinin tarak mozaik kaplama olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazda çatı kaplaması bulunmamaktadır Isınma sistemi kombidir.

Ulaşım: Taşınmaz, Edime , Havsa ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Sümbül Sokak, Bina No: 18. Özgül Kız Pansiyon Ek Binası posta adresinde kayıtlıdır. Açık tarif olarak Cumhuriyet Mahallesi Cami önünden, Fatih Caddesi üzerinden batı istikametinde yaklaşık 460 metre devam edilip sola taşınmazın bulunduğu Sümbül Sokağa girilir. Taşınmazın bulunduğu bina bu sokak üzerinde yaklaşık 420 metre ileride sağda konumludur. Yakın çevresinde, Cumhuriyet Mahallesi Cami, Havsa Stadyumu ve Havsa ilçe Emniyet Müdürlüğü gibi donatılar bulunmaktadır. Ulaşım yönünden şehir içi minibüsler ve özel araçlara kolay erişim mesafesindedir.

Not: 09/08/1990 tarihli yapı ruhsatı ve 23/12/1993 tarihli yapı kullanım izin belgesi(iskanı) bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı  "Bir Zemin Bir Normal Katlı Betonarme Bina ve Arsası"'dır. Taşınmaz Kız Öğrenci Pansiyonun Ek Binası'dır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.