COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Havsa Yeni Mahallesi'nde 3 Katlı Bina

Bankadan 6 342m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16444
Oda Sayısı 6
Metre Kare 342m2
Ada 35
Parsel 23
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 42
Kat Sayısı 3
Arsa Yüzölçümü 258

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mahallesi, Çukur Sok., Bina No:11 Havsa/Edirne

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul 35 ada 23 parsel numaralı 258,31 m2 alanlı arsa ve üzerinde bulunan ayrık nizamda, yığma kargir inşaat tarzında inşa edilmiş 3 katlı kargir evdir. Bina yaklaşık 32 yıllık olup her katı mesken olarak kullanılmaktadır. Konu taşınmazı konumlu olduğu parsel dikdörtgen benzeri geometrik formdadır. Kuzeyinden Ortaokul sokağa 21 metre, doğusundan Çukur sokağa 12 metre cephesi bulunmaktadır. Diğer yönlerden komşu parseller ile sınırdır. Bina cepheli olduğu sokaklara yola sıfır mesafeli olup arka bahçesi vardır. Arka bahçesinde de tek katlı yığma konut binası bulunmaktadır. Parsel üzerinde bulunan bina zemin kat ve 2 normal kat olmak üzere toplam 3 katlıdır. Dış cephesi yakın tarihte mantolama kaplaması yapılarak yenilenmiştir. Bina girişi batı yönünden Çukur Sokaktan yapılmaktadır. Havsa Tapu Müdürlüğü'nde yapılan araştırmada parsel üzerinde konumlu olan yapılardan 3 katlı betonarme binanın kadastral paftaya işlendiği ve cins tahsisi yapılmıştır. Havsa Belediyesinde mevcut onaylı mimari projesine göre yapının herbir katı kat ve merdiven sahanlıkları dahil brüt 114 m2 alanlı olmak üzere binada toplam 342 m2 yapı inşaat alanına sahiptir.  Katlarda 2 oda, salon, mutfak, banyo ve balkon hacimleri bulunmaktadır. 

Ulaşım: Yeni Mahallesi, Çukur Sok., Bina No:11 Havsa/Edirne

Not: Taşınmaz cins tahsislidir. Taşınmazın tapu vasfı ÜZERİNDE BİR ADET ÜÇ KATLI KAGİR EV BULUNAN ARSA'dır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.