COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Merkez Fevzi Çakmak Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 84m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11207
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 84m2
Ada 105
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 43
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

FEVZİÇAKMAK Mahallesi, BOLU Caddesi, No: 102, D: 3 MERKEZ / DÜZCE

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ulaşım: Düzce ili, Merkez İlçesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Bolu Caddesi, No: 102 adresinde kain binanın 1. Normal katında konumlu 3 No'lu dairesidir. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolayca sağlanabilmektedir.

Özellikler: Taşınmaz brüt 74 m2 + 10 m2 balkon alanına sahiptir ve 2 oda , 1 salon , 1 mutfak , 1 banyo ve 2 balkondan oluşmaktadır. Binanın ön kısmında konumlu, kuzey ve doğu yönlerine bakmaktadır. Isıtma sistemi soba ile sağlanmaktadır. 

283 m2 alanlı 105 ada 23 nolu parsel üzerinde Zemin + 2 Normal Katlı 1 adet ayrık nizam konut amaçlı kullanılan yapı mevcuttur. Bina etrafı parsel sınırlarını belirleyici nitelikte beton duvar ile çevrelenmiştir. Çatı tipi ahşap oturtma üzeri kiremit kaplamadır. Binadaki toplam kat sayısı 3 ( zemin + 2 normal kat). Zemin kat : 2 adet daire Normal katlar : Her birinde 2’şer adet daire mevcuttur. İnşaat sınıfı: 3.sınıf, A grubu yapısıdır.