COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Merkez Fatih Mahallesi Trio Konaklarında 2+1 90m2 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12578
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 90m2
Ada 354
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm H 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Fatih Mahallesi, Fehmi Öney Sokak, Trio Konakları Sitesi, No:5,H Blok, K:Z, D:1

Açıklama

Özellikler :H Blok (1) bağımsız bölüm numaralı mesken, projesinde ve mahallinde bina girişine göre sağ ön kolda Zemin katta yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre, salon, 2 oda, mutfak, 2 banyo ve giriş holü hacimlerinden oluşmakta olup toplam kapalı alanı brüt 85m2'dir. Mahallinde yapılan incelemede proje hilafı olarak 5m2 balkon ilavesi yapıldığı tespit edilmiştir. Taşınmaz mahallinde, salon, 2 oda, mutfak, 1 balkon, 2 banyo ve giriş holü hacimlerinden oluşmakta olup toplam kapalı alanı brüt 90m2'dir. 
Dairede zeminler salon ve oda hacimlerinde laminat parke olup diğer hacimlerde seramiktir. Duvarlar, saten boyalı olup ıslak hacimlerde ise fayanstır. Mutfak dolabı mdf olup tezgah. mermerdir. Mesken giriş kapıları çelik kapı olup iç kapılar panel doğrama ve pencereler pvc doğramadan imal edilmiştir. ısıtma sistemleri doğalgaz ile sağlanmaktadır. 
Ana gayrimenkul, 10.329,90 m2 yüz ölçümlü 36G3B pafta, 354 ada, 5 parsel üzerinde konumlanmış vaziyet planı ve mimari projesi incelendiğinde, A, B, C, D, E, F, G, H, I ve J Bloklardan oluştuğu görülmüştür. H Blok, Zemin kat + 2 normal kat + Çatı arası katından oluşmaktadır. Site içerisinde Açık ve kapalı otopark ve açık yüzme havuzu bulunmaktadır. 
Ulaşım: D.100 karayolu üzerinde Düzce Çoban mevkinde İstanbul istikametinde ilerlerken pazar yeri ışıklarından sağa yan yola girilir. Yan yoldan İstanbul istikametinde yaklaşık 450m ileriden sağa Fehmi Öney Sokak'a dönülür. Site bu sokak'ın sonun karşımıza çıkmaktadır. 
Not: 26/12/2014 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

H blokta 5 m2 balkon büyümesi yapılmıştır.