COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Merkez Algün Midpoint'te 1+1 60 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 60m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16707
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 60m2
Ada 113
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 14.11.2019
Ruhsat Tarihi 28.04.2017
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm D Blok-33

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çavuşlar Mahallesi 3359. Sokak Algün Midpoint No:1D/33 Merkez/Düzce

Açıklama

Özellikler:  Algün Midpoint projesinde D blok 33 nolu bağımsız bölüm binanın 3. normal katında zemin katı batı cephe hattından sağlanan bina girişine göre orta arka cephede konumludur. Projesinde antre salon-mutfak, banyo-tuvalet, 1 oda ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 60 m2 alanlıdır. Sitede çocuk oyun alanı vardır, asansör yoktur.

Ana gayrimenkul 6524,75 m2 alanlı parsel üzerinde A,B,C ve D blok olarak inşa edilmiştir. Konu taşınmazın konumlu olduğu D blok, zemin+ 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın zemin katında 9 adet mesken, kapıcı dairesi ve bina girişi, 1., 2., ve 3. normal katlarında 10'ar adet mesken olmak üzere toplam 39 bağımsız bölüm olarak dağılmışlardır. Bina giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır. Bina girişi batı cepheden zemin katta sağlanmaktadır. Bina giriş holü, sahanlıklar ve merdiven basamakları mermerdir. Ana gayrimenkulde doğalgaz tesisatı ve açık otopark mevcuttur. Asansör bulunmaktadır. Sitede çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

Ulaşım: Çoban Kavşağından kuzey istikametine Akçakoca Karayoluna doğru yaklaşık 2.5 km ilerledikten sonra taşınmazın bulunduğu site sağ kolda yer almaktadır. 

Not: 28.04.2017 tarihli Yapı Ruhsatı ve 14.11.2019 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.