1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Diyarbakır Yenişehir Oryıl Office Sitesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 140m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17927
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 140m2
Ada 976
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 13
Bulunduğu Kat 10
Bağımsız Bölüm B blok-39

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenişehir Mah. Prof.Dr. Selahattin Yazıcıoğlu Cad. Oryıl My Office B Blok K:10 No:39 Yenişehir/Diyarbakır

Açıklama

Özellikler: B blok 39 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz bina giriş kapısı yönünden bakılınca 10. katta sol arka tarafta konumlu bulunmaktadır. Yaklaşık olarak brüt 140 m2 olup, salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, antre hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın pencere doğramaları PVC malzeme, dış kapı ise çeliktir. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdadır.Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Oryıl My Oficce Sitesini oluşturan 976 ada 3 parsel 8028.65 m alanlı parsel üzerinde inşa edilmiş olup 3 blok olarak betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu B Blok parselin kuzeydoğusunda ortada yer alan bloktur. Taşınmazın bulunduğu yapı 4C yapı sınıfında, ayrık nizamda, bodrum+ zemin +asma+ 13 normal kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Bodrum katı üç blok için ortak olup bodrum katında; havuz, sığınak ve elektrik odası, zemin katında 3 adet dükkan, 2 adet kapıcı dairesi ve bina girişi, diğer normal katlarında ise her katta 4 adet ofis olmak üzere toplam 55 adet bağımsız bölüm içermektedir. Taşınmazın içerisinde bulunduğu bina girişi site içinden zemin kattan güneybatı cephesinden verilmiş olup siteye ait açık otopark alanı ve yeşil alanlar mevcuttur. Sitede bahçe zeminleri kilitli parke taşı kaplı olup, bina iç zeminleri ve merdiven basamakları seramik döşemeli, duvarları saten boyalı, merdiven korkulukları alüminyum malzeme imalatıdır. Bina içerisinde 2 adet asansör mevcuttur. Ana gayrimenkullerin dış cephesi giydirme üzeri akrilik boya ile boyalıdır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Sitede güvenlik, yüzme havuzu, otopark gibi hizmetler bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım bölgenin önemli arterlerinden olan Elazığ Bulvarı üzerinden Elazığ ili istikametinde ilerlerken sağa Mimar Sinan Caddesine dönülür. Yaklaşık 100 m. sonra sol kolda yer aldığı Oryıl My Oficce Sitesine ulaşılır. Yakın çevresi konut kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 8-13 katlı site tipi yapılar oluşturmaktadır. Bölgede Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Adliyesi ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ve özel Araçlar ile ulaşımı rahattır.

Not: Taşınmaz tapuda Seyrantepe Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.