0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Sur Konacık Köyü'nde 18 Dönüm Tarla

Bankadan 18410m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18524
Metre Kare:
18410m2
Ada:
152
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sur/Diyarbakır

Uzman Görüşü

Taşınmazın doğu yönünde kadastral yola, diğer yönlerde ise komşu parsellere cepheli olması avanajıdır.

Açıklama

Özellikler: 152 ada 6 parsel 18.410,05 M2 yüzölçümüne sahip  SUSUZ TARLA vasfındadır,  amorf yapıdadır, parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. 152 ada 6 parsel doğu yönünde,  kadastral yola, diğer yönlerde ise komşu parsellere cephelidirler. Parsel üzerinde herhangi bir ürün ekilmemiştir. Parsellerin sulama imkanının olmadığı görülmüştür. Taşınmaz İmar Planlarının dışında olup 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planlarında Tarım Alanı içinde kalmaktadır. 

Not: 6200 Sayılı Kanunun Ek 9. Maddesi gereğince arazi toplulaştırma kapsamındadır.  Alıcı adayı teklif vermeden önce arazi toplulaştırma işlemi hakkında ilgili kurumdan bilgi alabilir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.