0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Kayapınar Peyas Mahallesinde 134 m2 Dükkan

Bankadan 134m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
11899
Metre Kare:
134m2
Ada:
234
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
01.07.2013
Bağımsız Bölüm:
30
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Peyas Mah. 227.Sok. H.Emin Yıldız Apt. No: 2E K: Zemin D:30 Kayapınar/Diyarbakır

Uzman Görüşü

Taşınmazın sosyal donatı alanlarına yakınlığı, konut alanları içinde yer alması ve bulvara cephesinin olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın zemin katında bina ana girişine göre sağ köşede konumlanmaktadır. Taşınmaz brüt 134 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz tek dükkan hacminden oluşmaktadır Taşınmazın olduğu site tek bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina; bodrum, zemin, 7 normal kat, Teras Kat olmak üzere toplam 10 katlıdır. Binanın bodrum katında; sığınak, tesisat odası, zemin katta 7 adet dükkan ve bina girişi, 7 normal katların her birinde üçer adet daire ve teras katta 2 adet mesken olmak üzere binada toplam 30 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesine uygun olarak zemin kat seviyesindedir. Merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplıdır, merdiven korkulukları demir korkuluktur. Bina dış cephesi dış cephe boyasıdır. Halihazırda ısınma sistemi merkezi doğalgazdır.

 Ulaşım: Taşınmaz Diyarbakır İli, Kayapınar İlçesi, Peyas Mahallesi 227. Sokak üzerinde H.Emin Yıldız Apartmanı 2 kapı numaralı yerde konumlu Zemin katında yer alan 30 bağımsız bölüm nolu dükkandır. Taşınmaz Qamışlo Bulvarına cepheli olup, 700-800 m mesafede Kayapınar Belediyesi, 600-570 m mesafede Park ormanı, 1-1.5 km mesafede Ceylan Karavil AVM, gibi sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Karayolu üzerinde ve mülkün yakın çevresinde genellikle 8-10 katlı apartman ve site tarzı yapılar bulunmaktadır. 

Not:  Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 01.07.2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.