COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Kayapınar Peyas Mahallesinde 134 m2 Dükkan

Bankadan 134m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11899
Metre Kare 134m2
Ada 234
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 30
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Peyas Mah. 227.Sok. H.Emin Yıldız Apt. No: 2E K: Zemin D:30 Kayapınar/Diyarbakır

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Diyarbakır İli, Kayapınar İlçesi, Peyas Mahallesi 227. Sokak üzerinde H.Emin Yıldız Apartmanı 2 kapı numaralı yerde konumlu Zemin katında yer alan 30 bağımsız bölüm nolu dükkandır. Taşınmaz Qamışlo Bulvarına cepheli olup, 700-800 m mesafede Kayapınar Belediyesi, 600-570 m mesafede Park ormanı, 1-1.5 km mesafede Ceylan Karavil AVM, gibi sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Karayolu üzerinde ve mülkün yakın çevresinde genellikle 8-10 katlı apartman ve site tarzı yapılar bulunmaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz binanın zemin katında bina ana girişine göre sağ köşede konumlanmaktadır. Taşınmaz brüt 134 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Taşınmaz tek dükkan hacminden oluşmaktadır.
Taşınmazın olduğu site tek bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina; bodrum, zemin, 7 normal kat, Teras Kat olmak üzere toplam 10 katlıdır. Binanın bodrum katında; sığınak, tesisat odası, zemin katta 7 adet dükkan ve bina girişi, 7 normal katların her birinde üçer adet daire ve teras katta 2 adet mesken olmak üzere binada toplam 30 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesine uygun olarak zemin kat seviyesindedir. Merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplıdır, merdiven korkulukları demir korkuluktur. Bina dış cephesi dış cephe boyasıdır. Halihazırda ısınma sistemi merkezi doğalgazdır.