1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Diyarbakır Kayapınar Özay Residance Sitesi'nde Depolu Dükkan

Bankadan 314m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17938
Metre Kare 314m2
Ada 1897
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 11
Bağımsız Bölüm 45
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fırat Mahallesi 583. Sokak Özay Residance Sitesi D Blok No:14/A K:Zemin D:45 Kayapınar/Diyarbakır

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, site içerisinde yer alıyor olması, deposunun olması, 314 m2 brüt alana sahip olması, site içerisinde çocuk parkı, dinlenme alanı, açık otoparkının olması, asansör olması, toplu taşıma ile ulaşımının kolay ve rahat olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler:  Özay Residance Sitesi D Blok zemin katta yer alan 45 numaralı bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre, zemin katta ve bina girişine göre soldan birinci sırada yer almaktadır. Konu taşınmaz mimari projesine göre zemin katta fırın ve un deposu hacimlerinden oluşmakta olup, projesine göre ve yerinde yapılan ölçümlere göre yaklaşık brüt 160,00 m2, bodrum katta hamur havalandırma odası, mutfak yemekhane, hamurhane deposu, jeneratör odası hacimlerinden oluşmakta olup brüt projesine göre ve yerinde yapılan ölçümlere göre yaklaşık 154,00 m2 kullanım alanına sahiptir. Toplamda 314 m2 brüt alana sahiptir. İç mekan özellikleri bakımından zemin katın zemini seramik kaplama duvarları sıva üzeri boya kaplamadır. Bodrum katın zemini şap kaplama duvarları sıva üzeri boya kaplamadır. Dükkanın bakıma ihtiyacı vardır.

4 bloklu Özay Rezidance Sitesi 18.518,72m2 alanlı 1897 ada 1 parsel üzerinde inşa edilmiştir. Site içinde çocuk parkı, dinlenme alanları ve açık otopark bulunmaktadır. Değerleme konusu taşınmazın bulunduğu bina 4/A yapı sınıfında bodrum, zemin, 11 normal kattan müteşekkildir. Bodrum katta sığınak ve havalandırma odası, zemin katta 3 dükkan ve bina girişi, diğer normal katların her birinde 4'er daire olmak üzere toplam 47 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın ana girişi zemin katta ve doğu cephelidir. Bina girişi kapısı, merdiven korkulukları alüminyum doğramalı olup iç zeminleri giriş ve sahanliklarda seramik kaplamadır. Binanın iç kısmında 2 adet asansörü bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz, "FIRAT Mah. Nazım Hikmet Caddesi, 583. Sok. ÖZAY RESIDANCE Sit. No: 14A-14B/KAYAPINAR/DİYARBAKIR adresinde konumludur. Taşınmaza Tekel Caddesi'nden Elazığ Caddesi yönünde ilerlerken sola Nazım Hikmet Caddesi'ne girilip yaklaşık 2km ilerledikten sonra taşınmazın yer aldığı siteye varılır. Ana ulaşım arterine yakın olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. Toplu taşıma araçları ile de taşınmaza ulaşım mümkündür. Yakın çevresi konut ve konut altı ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 10-12 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. iyi ve üst gelir grubunun talep gösterdiği Medland Eğlence Merkezi, Şehirlerarası Otobüs Terminali, Ceylan Karavil Alışveriş Merkezi gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır. Bölgenin teknik alt ve üst yapı bakımından herhangi bir eksikliği bulunmamaktadır. 

Not: Dükkanın bakıma ihtiyacı vardır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.