COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Ergani Adnan Menderes Mahallesinde 3+1 170 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 170m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12270
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 170m2
Ada 122
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm D Blok 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Adnan menderes Mahallesi Yenişehir sitesi 1.Etap D blok 1.kat. D:8 Ergani / Diyarbakır UAVT :( 1405674779)

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Erganinin en yeni ve nezih semtinde, Ergani Diyarbakır Karayoluna yakın SİTE İÇERİSİNDE, cepheleri mantolama, Güney Batı cephede, 3 oda salon çift banyo ve çift balkonlu 170.00 m2 ARA KAT DAİRE
Ulaşım:
Taşınmaz, Diyarbakır İli, Ergani İlçesi, Adnan menderes Mahallesi Yenişehir sitesi 1.Etap D blok 1.kat. D:8 açık adresinde konumlu meskendir. Taşınmaza Ergani Diyarbakır Karayolundan Alpet akaryakıt istasyonun yanından dönülerek kuzey yönünde ilerlenip ulaşılmaktadır. Ergani'nin sonradan imara açılan ve hızla şehirleşen Kıralan mevkisi düzenli bir yapılaşmaya sahiptir. Taşınmazların konumu iyi olup, çevresi geniş görüş sahasına hakim ve yakın alanda bulunan parsellerde planlı konut alanı bulunmaktadır. Parsel üzerinde A,B,C ve D olmak üzere 4 blok bulunmaktadır. Çevresinde Çayönü ortaokulu Ergani Kız Anadolu imam hatip lisesi Cami ve market bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile gerçekleşmektedir.
Özellikler: Taşınmaz D Blok 1. kat 8 no’lu mesken; binaya bina girişi cephesinden bakıldığında sol önde yön olarak Güney Batı cephede yer 
almakta, 3 oda, salon, w.c. lavabo, banyo, mutfak, antre ve 2 balkondan oluşmakta, projesine göre brüt 170 m² büyüklüktedir. Meskenin sadece dıştan çekimi yapıldığı için pencerelerinin pvc doğrama dış kapısının ise çelik kapı olduğu görülmüş olup diğer özellikleri standart kabul edilmiştir.  taşınmaz 1. kat olup alt katında da ayrıca bir daire olduğundan dolayı ara kat olarak görülmektedir satışına ve fiyatına olumlu bir şekilde etkilemektedir.
22 ada 1 parsel üzerindeki site, 9.772,30 m2 imar parseli üzerine, blok nizamda, betonarme karkas yapı tarzında 4 Bloklu (A­B­C­D harflerle isimlendirilmiş) olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz, D Blok parselin Kuzey Doğu köşesindedir. Blok 1. derece deprem bölgesinde bulunmaktadır. Blok cepheleri mantolama üzeri dış cephe boyası ile kaplıdır. Blok girişi Site içerisinden Güney cepheden ve Zemin kattandır. Binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı olup, bina giriş kapısı demirdir. Blok 1 Bodrum kat, zemin kat ve 7 normal kat olmak üzere toplam 9 kattan oluşmaktadır Binanın merdiven ve sahanlık döşemeleri mermer olup, duvarları 1 m seviyesine kadar mermer üzeri tavana kadar saten alçı üzeri plastik boya şeklindedir. Binada tek asansör bulunmaktadır. Binada ısıtma merkezi kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır.

Not: 05/02/2009 tarihli yapı kullanımı izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.