COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Diclekent Mahallesi Güzel Feza Evleri Sitesinde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 210m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15325
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 210m2
Ada 1315
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 13
Ruhsat Tarihi 24/07/2009
Bulunduğu Kat 13
Bağımsız Bölüm A Blok 27

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Diclekent Mahallesi, Yılmaz Güney Caddesi, 270. Sokak, Güzel Feza Evleri Sitesi, A Blok, Kat: 13, D: 27 Kayapınar/Diyarbakır

Açıklama

Özellikler: 27 b.bölüm nolu dubleks mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 13. normal katında, bina giriş cephe hattına göre sol yan, ön-arka cephede (kuzey-güney-batı) cephede konumludur. Taşınmaz mimari projesine göre 210 m² (13. kat: 145 m², çatı katı: 65 m²) kullanım alanına sahip olup, antre-hol + 4 oda + 1 salon + 1 mutfak + 3 banyo + 1 wc + 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmazın bulunduğu A 
Blok parselin kuzey köşesinde konumlu, ayrık nizamda, bodrum + zemin + 13 normal kat + çatı kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Son kat dublekstir. Binada toplam 33 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan ve güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Bina cephesi akrilik dış cephe boyası ile boyanmıştır. Merdivenler mermer, korkuluklar alüminyumdur. Site içerisinde; açık otopark, oyun alanı, yürüme yolu, güvenlik bulunmaktadır.

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Mahabad Bulvarından Selahattin Eyyubi Bulvarı`na girilerek güney yönünde yaklaşık 450 m ilerledikten sonra sola 270. Sokağa dönülerek sağlanmaktadır. Yakın çevresi konut ve konut altı ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 10-15 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Orta-üst gelir grubunun talep gösterdiği bölgede eğitim ve ibadet gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik, doğal gaz, kanalizasyon) kısmen altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı sağlanmaktadır. Taşınmazın çevresi konut ve konut altı ticaret fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge orta düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Bölgedeki yapılaşma oranı %80-90 seviyesindedir.

Not: 24.07.2009 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.