Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Bismil Altıok Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 190m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22931
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
190m2
Ada:
153
Parsel:
18
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
16
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
16

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Altıok Mahallesi, Barış Bulvarı Örnek 1 Apartmanı Bina No 103 No:16 Bismil / Diyarbakır

Açıklama

Özellikler: Altıok Mahallesi, Barış Bulvarı Örnek 1 Apartmanı Bina No 103 No:16 Bismil / Diyarbakır açık adresinde yer almaktadır. Diyarbakır İli, Bismil İlçesi, Altıok Mahallesi, 153 ada, 18 nolu parselde 934,96 m2 yüzölçümlü arsa üzerine ayrık nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında, 3/B yapı grubunda 1 adet bina inşa edilmiştir. Taşınmazın da bulunduğu blok bodrum + zemin + 5 normal katlı olmak üzere toplam 7 katlı inşa edilmiştir. Binanın bodrum katta sığınak, ısı merkezi, zemin katta bina girişi, 2 adet mesken ve 2 adet dükkan, diğer normal katların her birinde ise dörder adet daire olmak üzere toplam 24 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.  Binanın dış cephesi mantolama üzeri boyalı olup, bina giriş kapısı demir doğramadır. Binanın merdiven ve sahanlık döşemeleri mermer olup, duvarları saten boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyum doğrama olup binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binada ısıtma merkezi doğalgaz sistemi ile sağlanmaktadır.  Bina girişi batı cepheden zemin katta planlanmış ve uygulanmıştır.

4. Kat 16 nolu taşınmaz bina girişine göre sağ arka tarafta konumlu olup doğu ve güney olmak üzere iki yöne cepheli olup yaklaşık brüt 190 m2 alanlıdır. Planı itibarı ile Hol, antre, 3 oda, salon, mutfak, banyo, 3 adet balkon, ebeveyn yatak odası duşu ve wc+lv olarak dizayn edilmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.