COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bağlar Turgut Özal Sitesi'nde 3+1 144 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 144m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17034
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 144m2
Ada 1020
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm 29

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şehitlik Mah. M.Akif Ersoy Bulvarı Turgut Özal Sitesi A Blok 22A/29 Diyarbakır

Açıklama

Özellikler: 29 bağımsız bölüm numaralı mesken projede ve yerinde binanın 7. katında, blok girişine göre sağ ön tarafta konumludur. Taşınmaz kat irtifakına esas mimari projesine göre salon, antre, hol, 3 oda, mutfak, banyo, duş, wc, 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 144 m2 büyüklüğüne sahiptir. 

Ana taşınmaz 6960 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde ayrık nizam 5 adet ( A, B, C, D, E) blok yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu A blok bodrum, zemin ve 7 normal katlıdır. Bina girişi kuzey cepheden verilmiştir. Binanın bodrum katında 31 nolu depo, kapıcı dairesi, sığınak, kazan dairesi; zemin katında 1 ve 2 nolu meskenler, 32, 33, 34, 35 nolu dükkanlar ve bina girişi; 1. ve kalan katlarda 4'er adt mesken olmak üzere toplam 35 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi projesine uygun olarak zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır. Giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Merdiven kovası, basamak ve sahanlıkları mermer, duvarları saten boyalıdır. Açık otopark ve çocuk oyun alanları bulunmaktadır.

Ulaşım: Bağlar ilçesinin ana ulaşım arterlerinden olan Diyarbakır Yeni Mardin Yolu üzerinden Şehir merkezi istikametine doğru hareket ederek ilçe otogarının yakınında yer alan sağ koldaki Mehmet Akif Ersoy Bulvarı'na dönülür. İlk kavşaktan hemen sonra sol kol üzerinde taşınmazın konumlu olduğu siteye varılır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.