COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Bağlar Şeyh Şamil Mahallesi'nde 135m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 135m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14955
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 135m2
Ada 999
Parsel 115
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 08/08/2000
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm C Blok 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ŞEYH ŞAMİL Mah. 636. Sok. Merve Sitesi C blok No: 2 / 13 BAĞLAR/ DİYARBAKIR

Uzman Görüşü

Lefkoşe Caddesi ile 637 Sokak kesişiminde konumlu, 4 bloklu sitede, doğalgazlı, 3 oda 1 salon 135.00 m2 ara kat daire; ulaşım probleminin bulunmaması, konut olarak tercih edilen bölgede olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler:T aşınmaz 13 numaralı mesken ana taşınmazda C blok, 3. katında, bina girişine göre sol arka kolda, ana taşınmazın güneybatı cephelerinde konumludur. Taşınmaz 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo, hol+antre, 1 wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup, 135 m2 alana sahiptir. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

 Taşınmazın bulunduğu bina 3.598,90 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, 4 blok olarak, 3B yapı sınıfında, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş olup, C blok zemin ve 6 normal kattan ibarettir. Binada zemin katta 7 adet dükkan ve bina girişi, diğer normal katların her birinde ise 4 adet daire olmak üzere toplam 31 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Dairenin bulunduğu binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı olup, binanın girişinde ve içinde zeminler mermer, merdivenler mermer, bina girişinde duvarlar tavana kadar plastik boya, bina içinde plastik boya ile kaplıdır. Taşınmazın bulunduğu site 4 bloktan oluşmaktadır. C blok, parselin kuzey batısında konumlu olup, binada tek asansör mevcuttur. Bina girişi kuzey cepheden (637 sokak üzerinden) sağlanmakta olup, Bina girişi zemin kattan ve güney doğu cepheden Lefkoşe Caddesi cephe hattına göre arka koldan sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Karacadağ Caddesi’nden Mardin istikametine ilerlerken, sola Medine Bulvarı’na dönülüp 200m ilerlenerek sola 637. sokağa dönüldüğünde 50m ilerlenerek sol kolda yer alan siteye ulaşılır. 

Not: 08.08.2000 tarih ve 2000/52 sayılı Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.