1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Diyarbakır Bağlar Öz Hasan 4 Sitesi'nde 3+1 149 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 149m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15354
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 149m2
Ada 4118
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 8
Ruhsat Tarihi 30/10/2013
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BAĞCILAR Mah. 1142/1. Sok. OZ HAZAN 4 SITESI Sit. B BLOK Apt. No: 6 B / 7 MERKEZMERKEZ / BAĞLAR / DİYARBAKIR

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 2.katında 7 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaz bina girişine göre sol cephede konumludur. Mimari projesinde göre; salon, 3 oda, mutfak, banyo, giriş, antre, gece holü, wc, duş ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 149 m2 alanlıdır. Taşınmaz kuzey, güney ve doğu yönlere cephelidir.

Konu taşınmazın yer aldığı 4118 ada 5 parsel numaralı 7.060,06 m² alanlı arsa üzerinde ayrık nizam 4 bloklu Bodrum + Zemin + 7 kat olarak inşa edilmiştir. Projesinde ve yerinde yapılan incelemeye göre binanın bodrum katında; sığınak, havalandırma odası, mutfak ve 2 adet WC, zemin katında; 3 adet mesken, kapıcı dairesi ve bina girişi, 1. kat ile 7. kat aralığında her katta 2'şer adet mesken olmak üzere toplamda 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve mahallinde zemin kattan ve kuzey cepheden yapılmaktadır. Kat holü, merdiven ve sahanlıklar zeminleri mermer kaplama, tüm bu hacimlerin duvarları kısmen seramik kısmen sıva üzeri boyalıdır. Binada 1 adet asansör ve yangın merdiveni bulunmakta olup dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. *Taşınmazın ilk yapı ruhsatında 16 bağımsız bölüm bulunmakta, tadilat ruhsatında 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Kat irtifakı tadilat ruhsatına uygun düzenlenmiştir

Ulaşım: Diyarbakır ili, Bağlar ilçesi, Bağcılar Mahallesi, 1142/1.Sk. No:6B Öz Hazan 4 Sit. B Blok D:7 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için Bağlar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi girişi kapısı önünden 1143.sk. boyunca kuzey istikametinde 50 m ilerlenir ve sağ kolda konumlu Öz Hazan 4 Sitesine ulaşılır. Taşınmaza ulaşım Havaalanı istikametinde çalışan toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Not: 30.10.2013 tarih 273 sayılı Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Alipınar Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.