1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Diyarbakır Bağlar Meliytaş Sitesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 155m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18058
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 155m2
Ada 0
Parsel 6769
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 15/12/2000
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm B blok-4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bağcılar Mahallesi, Urfa Sokak, Meliytaş Sitesi, No: 135, Daire: 4 ­ BAĞLAR/DİYARBAKIR (UAVT: 3197813037)

Açıklama

Özellikler: 4 bağımsız bölüm nolu "MESKEN" nitelikli taşınmaz ana yapının 1. katında, bina girişi cephe hattına göre sağ ön cephelerde, ana gayrimenkulün güney ve batı cephelerinde konumludur. 4 numaralı taşınmaz onaylı mimari projesine göre brüt 155 m2 kullanım alanına sahip olup, 1 antre + 3 oda + 1 salon + 1 mutfak + 1 wc +1 banyo +duş+ 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Ana giriş kapısı çelik, iç pencere doğramaları PVC ısıcamlıdır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 

Taşınmazın yer aldığı Meliytaş Sitesi 3487.55 m² alanlı parsel üzerinde inşa edilmiş olup, 4 bloktan oluşmaktadır. Ana taşınmaz 3A yapı sınıfında, ayrık nizamda, bodrum + zemin + asma + 7 normal kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Mimari projesine bodrum + zemin ve asma kat planları bulunmamaktadır. Bodrum katta sığınak, ısı merkez, 13,14,15 b.b.no`lu dükkanlar, 10,11,12 b.b. no`lu dükkanlara ait depolar, zemin katta 10,11,12 b.b. no`lu asma katlı dükkanlar, asma katta blok girişleri, 7 normal katta, her katta 4`er adet daire bulunmaktadır. Bina girişi, asma kat seviyesinde batı yönden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzerine mozaik taş, projesinde yer alan yangın merdiveni mahallinde yer almamaktadır. Binanın iç kısmında asansörü bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

Ulaşım: Taşınmaz Bağcılar Mahallesi, Urfa Sokak, Meliytaş Sitesi, No: 135, Daire: 4 ­ BAĞLAR ­ DİYARBAKIR posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım bölgenin önemli arterlerinden olan Urfa Bulvarından Çevlik Caddesi istikametinde ilerlerken sağda yer alan taşınmazın yer aldığı yapıya ulaşılır. Yakın çevresi konut ve konut altı ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 1­8 bloklu 5­8 katlı site tipi yapılar oluşturmaktadır. Bölgede Kayapınar Belediyesi, Kayapınar Kaymakamlığı, Kayapınar İlçe Emniyet Müdürlüğü, Ceylan Karavil AVM merkezi gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgenin (yol, su, elektrik,doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.

Not: 15/12/2000 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Mimari projede birden fazla numaralandırmanın olduğu; el ile yazılanların doğru, bilgisayar ile yazılanların yanlış olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın posta adresi Bağlar ilçesi Bağcılar Mahallesi'nde olup tapuda Kayapınar ilçesi Kayapınar Mahallesi'ndedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.