1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Diyarbakır Bağlar Doç.Dr.Ahmet Bilgin Caddesi'nde 454 m2 Dükkan

Bankadan 454m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18483
Metre Kare 454m2
Ada 962
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 23
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 29.09.1998
Bağımsız Bölüm 22,23,25
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mevlana Halit Mahallesi Doç.Dr.Ahmet Bilgin Caddesi Elmas 3 Apt No:11A Kat: Zemin D: 22-23-25 Bağlar / Diyarbakır

Açıklama

Özellikler:  22-23-24 numaralı bağımsız bölümler içeriden birleştirilmiş olup, birlikte kullanılmaktadır, 3 ayrı tapu ile birlikte satılmaktadır. Toplam kullanım alanı 454 m2'dir 

22 bağımsız bölüm numaralı depolu asma katlı dükkan projede bina girişine göre sağ köşe konumludur. Yoldan binaya bakıldığında soldan ilk dükkandır. Taşınmaz kat irtifakına esas mimari projesine göre brüt bodrum katı 14m² , zemin katı 52m², asma katı 122m² büyüklüğüne sahiptir. 

 23 bağımsız bölüm numaralı dükkan projede bina girişine göre sağ yan cephede konumludur. Yoldan binaya bakıldığında soldan ikinci dükkandır. Taşınmaz kat irtifakına esas mimari projesine göre brüt zemin katı 32m² , büyüklüğüne sahiptir. 

25 bağımsız bölüm numaralı asma katlı dükkan projede bina girişine göre sağ köşe konumludur. Yoldan binaya bakıldığında sağdan ilk dükkandır. Taşınmaz kat irtifakına esas mimari projesine göre brüt zemin katı 108m², asma katı 126m² büyüklüğüne sahiptir.

Ana taşınmaz 1287,23 m² yüzölçümlü arsa üzerinde ayrık nizam tek blok yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina bodrum+zemin + asma + 7 normal katlıdır. Bina girişi kuzeybatı cephesinden verilmiştir. Binanın bodrum katında 22 nolu dükkana ait depo, sığınak, kalorifer kazan dairesi, havalandırma odası zemin katında 22(asma katlı depolu), 23, 24, 25(asma katlı) nolu dükkanlar, kapıcı dairesi ve bina girişi, asma katında 22, 25 nolu dükkanlara ait asma kat alanları 1. Ve kalan katlarda 3 er adet mesken olmak üzere toplam 25 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi projesinde zemin kattan verilmiş olup, mevcutta asma kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe imalatlıdır.Giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Merdiven kovası, basamak ve sahanlıkları mermer, duvarları saten boyalıdır. Açık otopark ve çocuk oyun alanları bulunmamaktadır. Ana gayrimenkulde 1 adet asansör ve doğalgaz tesisatı bulunmaktadır.

Ulaşım: Bağlar ilçesinin ana ulaşım arterlerinden olan Doç.Dr.Ahmet Bilgin Caddesi üzerinden güneydoğu istikametinde takiben cadde üzerinde 230m ileride solda apartmana varılır. 

Not: 29.09.1998 tarih 1998/36 sayılı yapı ruhsatı bulunmaktadır, taşınmazların bulunduğu ada parselin, imar uygulaması görmemiş olduğu ve yaklaşık 680m2 yola terki olduğu bilgisi şifahi olarak öğrenilmiştir. Taşınmazın onaylı projesindeki vaziyet planındaki parsel sınırı ve şekli ile güncel imar planındaki şekli ve sınırı uyumlu değildir. Mevcut planda parsel üzerinde 256 nolu parselde konumlu olan yapının bir kısmının taşınmazın konumlu olduğu 5 nolu parsele tecavüzlü olduğu ve taşınmazın konumlu olduğu binanın bir kısmının yolda kaldığı bilgisi alınmıştır. İmar uygulaması görmemiş olan parsel üzerindeki yapı için herhangi bir olumsuz karar bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.